Tarnobrzeg: 34-latek pobity i raniony nożem na ul. Kościuszki

Pięciu mieszkańców Tarnobrzega odpowie za pobicie 34-letniego mężczyzny. Pokrzywdzony został zaatakowany gdy spacerował z psem.

Do zdarzenia doszło na ul. Kościuszki w Tarnobrzegu. Z policyjnych ustaleń wynika, że 34-letni mężczyzna spacerując z psem został zaczepiony przez nieznanego mężczyznę. Przechodnia miała zdenerwować komenda wydana przez właściciela psa. Myśląc, że te słowa skierowane są do niego, zaatakował 34-letniego mężczyznę.

Po kilku minutach do napastnika dołączyło jeszcze czterech mężczyzn. Jeden z chuliganów ranił nożem pokrzywdzonego, kolejni napastnicy zadawali mężczyźnie ciosy drewnianą pałką, kopali go i popychali. W wyniku zadawanych uderzeń 34-letni mieszkaniec Tarnobrzega z licznymi urazami i raną ciętą trafił do szpitala. Zaniepokojeni krzykami mieszkańcy bloku zaalarmowali policjantów.

Szybka reakcja policjantów doprowadziła do zatrzymania pięciu napastników. Okazali się nimi mieszkańcy Tarnobrzega w wieku od 23 do 29 lat. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Podejrzane osoby zostały przesłuchane. Policjanci przedstawili im zarzuty popełnienia przestępstwa pobicia.

Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Zgodnie z art. 159 kodeksu karnego – kto biorąc udział w bójce lub pobiciu człowieka, używa broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
5 lat temu

Muszą być z siebie dumni!

A koledzy będą śpiewali o złych psach i o pozdrowieniach do więzienia.

Janusz
5 lat temu

załoze się, że przynajmniej jeden miał na sobie jakąś bluzę patriotyczną.

~gość
5 lat temu

Co za Ku…a swołocz, w pięciu na jednego. „Bohaterstwo” takiego ch…a jest zajebiste. I jeszcze jedno, jaki dozór? zamknąć na pięć lat i spokój

kiz
5 lat temu

k…a jak ktos z redakcji nie wiem jak to było ,to niech nie p…i głupot,widizałem wszytko na własne oczy i mam tez nagrania bo mieszkam w tym bloku,teraz to się zacznie drugi kraków j..e k..y z moniuszki 5 z..y was.pozdro z K 40 !!!

123ewq
5 lat temu
Reply to  kiz

kolega chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co się kurwa stało! banda jakichs popaprancow godzila czlowieka nozem. nie rozumiesz?

Fuki
5 lat temu

Siarkowcy się napili i musieli się popisać

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x