Tarnobrzeg: 70-latek potrącony podczas przechodzenia przez jezdnię

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj, po godz. 9, na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego z ul. M. Curie – Skłodowskiej w Tarnobrzegu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni mężczyzna kierujący osobowym mercedesem potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Poszkodowany 70-letni mężczyzna trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
5 lat temu

Szkoda mi kierowcy. Mi samemu różne dziadki, babcie czy mamy z małymi dzieciakami (!!!) nie raz wtaczali się prosto przed maskę, więc dobrze go rozumiem. To skrzyżowanie nie jest miejscem gdzie można osiągać jakieś prędkości, które uniemożliwiały by wyhamowanie. Miejmy nadzieję, że dziadkowi nic się groźnego nie stało i że wyniesie z tego nauczkę. Chciało by się rzec stary a głupi.

Dziad Borowy
5 lat temu

To jest skutek polityki, która eliminuje instynkt samozachowawczy u pieszych – czyli wpajanie, że mają pierwszeństwo na pasach przed samochodem. Dziadostwa promują też instruktorzy w „L”-kach – gamonie których uczą, zatrzymują się przed pasami, jak stoję jeszcze na chodniku. Czy nie dociera do was bęcwały, że czekam, aż przejedziecie???

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x