W sobotę 3. października Narodowy Dzień Sportu w Tarnobrzegu

W sobotę 3. października br. odbędzie się trzecia edycja Narodowego Dnia Sportu. Ten ogólnopolski projekt popularyzujący aktywność sportową wśród Polaków organizowany jest przez Fundację Zwalcz Nudę we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Tarnobrzeg również świętuje III edycję Narodowego Dnia Sportu.  W pierwszą sobotę października będzie można skorzystać z wielu treningów i wydarzeń sportowych, m.in. Klub Kajakowy „Jezioro Tarnobrzeg” organizuje Warsztaty kajakarskie oraz Zawody Kajakarskie o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego na Jeziorze Tarnobrzeskim.

Celem zajęć i zawodów jest popularyzacja kajakarstwa. Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg poprowadzi tam także Warsztaty Żeglarskie, a na Miejskim Stadionie Piłkarskim odbędzie się Piknik Sportowy. Celem przeprowadzenia pikniku jest popularyzacja sportu wśród mieszkańców Miasta Tarnobrzega.

Impreza skierowana jest dla całych rodzin. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach przygotowanych przez kluby sportowe oraz w konkursach z nagrodami. Zaprezentowane zostaną dyscypliny takie jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, badminton, karate, tenis ziemny, tenis stołowy, sporty siłowe, fitness, tai chi czy nordic walking. Pełna lista wydarzeń znajduje się na stronie: www.narodowydziensportu.pl/miasta-partnerskie/tarnobrzeg/.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content