Tarnobrzeg: Zaatakował kierowcę tłuczkiem do mięsa

Policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o usiłowanie rozboju. Sprawca zaatakował mężczyznę tłuczkiem do mięsa na osiedlowym parkingu i zniszczył w jego samochodzie tablice rejestracyjne.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Św. Barbary w Tarnobrzegu. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że późnym wieczorem został zaczepiony przez nieznanego mu mężczyznę na przyblokowym parkingu. Nieznajomy rozmawiając z pokrzywdzonym zwrócił uwagę na tablice rejestracyjne jego pojazdu. Gdy zorientował się że są z innego województwa wpadł w szał, wyrwał znaczek z logo pojazdu, następnie zniszczył tablice rejestracyjne. Gdy kierowca pojazdu usiłował powstrzymać chuligana, wówczas napastnik wyciągnął spod kurtki tłuczek do mięsa i grożąc, zażądał wydania telefonu komórkowego. Sprawca nie osiągnął zamierzonego celu, został spłoszony przez przechodnia.

Pokrzywdzony o całym zdarzeniu powiadomił oficera dyżurnego komendy. Policjanci natychmiast zajęli się sprawą i rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Funkcjonariusze bardzo szybko wytypowali i ustalili osobę podejrzewaną o usiłowanie rozboju. Trzy dni później zatrzymali 19-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany po usłyszeniu zarzutów, decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem, zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakazem opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 2 lat do lat 12.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OBSERWATOR
5 lat temu

Powinno się takich kierować do miejsc odosobnienia, to nie ludzie, to zwierzęta. Najgorszego sortu.

Janusz
5 lat temu
Reply to  OBSERWATOR

pomysleć jak mają fajnie Anglicy, którzy w każdym swoim mieście mają multum takich polskich gagatków jak ten od tłuczka.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x