Tarnobrzeski magistrat poszukuje choinki

Urząd Miasta Tarnobrzega poszukuje drzewa na świąteczną choinkę miejską, która stanie na Placu Bartosza Głowackiego.

Właściciele drzew iglastych o zwartej, gęstej koronie na całym obwodzie i wysokości przynajmniej 15 m, którzy chcą usunąć drzewo z posesji, proszeni są o kontakt z Wydziałem Środowiska i Rolnictwa UM Tarnobrzega pod numerem 822 65 70 wew. 219. Wybrane na choinkę miejską drzewo zostanie usunięte z posesji na koszt Gminy Tarnobrzeg, a po okresie świątecznym przekazane z powrotem właścicielowi w postaci drewna opałowego (tzw. metrówki) do dalszego użytku.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KASANDRA
5 lat temu

NO CIEKAWA SPRAWA ! WYTNĄ DRZEWO POSTAWIĄ NA PLACU CZERWONYM A PÓŻNIEJ ODWIOZĄ NA OPAŁ. CZY KTOŚ MYŚLI W TYM MAGISTRACIE? ŻE PREZIO NIE MYŚLI TO WIEMY ALE JEST PRZECIEŻ CHMARA PSEUDODORADCÓW .DREWNO ZDRZEW IGLASTYCH NIE NADAJE SIĘ NA OPAŁ.

ksk
5 lat temu
Reply to  KASANDRA

Ale na płytę wiórową już tak. Na inne rzeczy również – wystarczy sprzedać jakiemuś tartakowi.

tarnobrzeżanin
5 lat temu

Co święta wycina się setki tysięcy choinek tylko po to aby postały w domq kilkanaście dni i co? Ktoś się tym przejmuje? Na pewno zbyt niewielu aby temu zapobiec. Leśnicy sadzą drzewa po to aby je wyciąć, nie jak się niektórym wydaje aby las ładnie wyglądał. Dopóki będziemy chcieli za to płacić ONI będą ciąć. To samo z cierpieniem ryb przed świętami. Jeżeli będziemy je kupowali żywe w reklamówkach one zawsze będą dla nas przygotowane. To kupujący kształtuje rynek.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x