Przegrana OKS Mokrzyszów z Wisanem Skopanie (fotoreportaż oraz video HD)

OKS Mokrzyszów przegrał w Skopaniu z miejscowym Wisanem 1:2 (0:1) w meczu 10. kolejki klasy okręgowej. Spotkanie było bardzo emocjonujące a obie drużyny stworzyły sobie sporo sytuacji do zdobycia bramek.

Wynik meczu otworzył w 36 minucie Marcin Serafin, wyprowadzając zespół ze Skopania na prowadzenie. OKS odpowiedział po przerwie, w 53 minucie bramkarza gospodarzy pokonał strzałem głową Kamil Guściora, doprowadzając do wyrównania. W 85 minucie, po strzale Dawida Rzeźwickiego, Adrian Lasota musiał drugi raz w tym meczu skapitulować i to gospodarze mogli cieszyć się z czwartego w tym sezonie zwycięstwa.

Po 10. kolejkach Wisan umocnił się na ósmej pozycji w tabeli, OKS zaś spadł na dziesiąte miejsce. W następnej kolejce OKS podejmie KP Zarzecze, Wisan zaś zmierzy się na wyjeździe z Sanem Wrzawy.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
8 lat temu

Jak w tym Meksyku dalej beda trzymać to kolesiostwo Stepniowe tych obibokow Farianow Gusciorow Praratow i innych co to sa tylko na mecze to nie bedzie tam druzyny. A juz pozostawienie Stepnia jako zawodnika to szczyt glupoty jaka od jakiegos czasu panuje w tym klubie.Trener narzeka na brak ludzi na treningach 🙂 trenerze taka druzyne ci stworzyl Stepien z Koratowskim. Rozpiernicz to na cztery wiatry i sciagnij swoich co beda trenowac i wtedy beda wyniki. Z tymi zlomami pilkarskimi o wynikach zapomnij.

kibic2
8 lat temu

Panie trenerze Mokrzyszowa to że ktoś przed potopem grał w wyższych ligach to nie znaczy że w okręgówce też będzie OK, zwłaszcza gdy się nadużywa i zapomniało co to trening.

oks
8 lat temu

I znowu stracone bramki przez kolesi stempnia i jego samego. Na filmie dobrze widac jak od 2 minuty farian miast kryc goscia stoi jak slup i sie patrzy. Przy drugiej w 5 minucie znowu farian odpuszcza goscia ten stempnia robi w ciula i pozamiatane. Ale ony nic nie majom sobie do tego bo to som pierszoligowe gracze i ony wiedzom najlepiej co ma byc.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content