Tarnobrzeg: Debatowali o oświacie (fotoreportaż oraz video)

Debata o tarnobrzeskiej oświacie odbyła się wczoraj, w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Podczas debaty poruszono między innymi temat strategii dla szkół zawodowych a także temat łączenia niektórych placówek. Dotyczy to Szkoły Podstawowej nr 9 i Szkoły Podstawowej nr 10, przy których funkcjonują przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z całej debaty.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gościu
5 lat temu

Nie dałoby się wyciąć ze zdjęć przed ich publikacją Jolki Kociuby.

KASANDRA
5 lat temu

ALE MAMY PREZYDENTA doopka.

sss
5 lat temu
Reply to  KASANDRA

a ty glooopku potrafisz coś napisać poza wyzwiskami? Brak potencjału intelektualnego dostrzegam do wyciągania jakichkolwiek wniosków racjonalnych.
Ogarnij się norbi i przestań bezpodstawnie wyzywać.

gościu
5 lat temu

prezydent kaleka – ma doopę na boku. I do tego starą doopę!

sss
5 lat temu
Reply to  gościu

a ty masz doooooope z twarzy o goooooooooffno z m****sku.

Demeter
5 lat temu
Reply to  sss

Zdaje się,że o poprzednim też tak pisano.

:(
5 lat temu

Prezydent ciężko wystraszony 🙂 Nakrzyczały na niego panie w przedszkolu nr. 6 zmiękł i odszczekał swoją decyzję o zamiarze likwidacji przedszkola nr. 6 Niech podatnicy opłacają przerost zatrudnienia w tarnobrzeskiej oświacie dalej, oni nie wyjdą na ulice, oni nie będą krzyczeć a jak upomną się o chodnik lub parking to magistrat odpowie, ze nie ma pieniędzy. Czy nikt tego nie widzi?

sss
5 lat temu
Reply to  :(

Nie uważam by chęć rozmów ze społeczeństwem jest wyznacznikiem strachu.
Raczej dobrze, że chce rozmawiać. W końcu rozporządza naszym majątkiem – wspólnym.

gość
5 lat temu

Spytać należy ile osób zostało zatrudnionych tylko w tym roku w wydziale Edukacji i Zdrowia u Kociuby? Ludzie tam pracują na kolejną nagrodę dla tej staruchy z worami pod oczami.

hehe
5 lat temu

Eqżne że prywatna firma dobrze zaroiła wprowadzając bon oświatowy

cenzor
5 lat temu

sss- moherem jest111

Tarnobrzeżanka z wyboru
5 lat temu

A ja myślę, że prezydent po prostu nie uległ demagogii i zracjonalizował swoje decyzje. Rozpoczynać reformę oświaty przed planowaną, rewolucyjną reformą PIS….to trzeba gruntownie zweryfikować. Jeśli 6-latki mają zostać w przedszkolach, a gimnazja zostać zlikwidowane, no to chyba miasta nie stać na partyzantkę i „wyskakiwanie przed orkiestrę” przed takimi zmianami!

Observer
5 lat temu

czemu na debacie nie było Janusza i Żaby?

Zuzu
5 lat temu

Widzicie kibice? Nie powinniście tłumaczyć i słuchać, ale wojować jak ” kibole” a pewnie klub nie miał by problemów. Jak widać krzykiem, tylko i wyłącznie krzykiem można coś osiągnąć. Ten silniejszy, kto silniejszy w „gębie”. Taka smutna rzeczywistość.

Ewelina
5 lat temu

Bardzo dobra decyzja władz miasta, należy poczekać na decyzję rządu, jeżeli 6 latki wrócą do przedszkoli, a przedszkola staną się obowiązkowe dla dzieci 3 i 4 letnich to przedszkola będą potrzebne. Rząd chce wygaszać gimnazja, wskazane jest więc aby nasze władze wstrzymały się z jakąkolwiek reformą.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x