Jaka przyszłość Siarki Tarnobrzeg? – rozmowa z prezesem Dariuszem Dziedzicem (video)

Jaka jest przyszłość Siarki Tarnobrzeg? – o to pytaliśmy dzisiaj Dariusza Dziedzica, który po kilku miesiącach przerwy powrócił na fotel prezesa spółki. D. Dziedzic nie ukrywał, że jeśli w ogóle uda się utrzymać II ligę w Tarnobrzegu, to będzie to bardzo trudne funkcjonowanie.

Jak zdecydowali akcjonariusze, w celu dokapitalizowania spółki wyemitowane zostanie 60 akcji, każda za cenę 2,5 tysiąca złotych.  Pojawią się również cegiełki o nominałach 20,50 i 100 zł.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Propozycia
8 lat temu

Skoro panie prezesie jest pan w dobry kontakcie z Czarkiem K to czemu nie wyskoczyć z taka propozycją aby zamienić słowo z Robertem L bo jak dobrze mi się wydaje ze jest jego menagerem. Druga sprawa po nowym roku wchodzi nowy przewoźnik czyli polkar już nie będzie woził piłkarzy na treningi. Czyli mks wyrazi na to z zgodę. Czy pomoże w transporcie piłkarzy na mecze wyjazdowe nasz pks a mks na dowożenie piłkarzy na zajęcia i reklamowanie meczów które będą odbywały się na alei Niepodległości 2.

ojtam
8 lat temu

Wpis kogos z Echa dnia
Dziedzic – buraku z pod Klimontowa przestań robić w ch..a KIBICÓW SIARKI ! KS SIARKA to klub który jest całkowicie uzależniony od UM TARNOBRZEG ! OD PREZYDENTA ! więc zamiast dalej ciągnąć tą miernotę stań w kolejce po dopłaty unijne !

Do KIBICÓW SIARKI : Sprawa jest jasna ! Ten zarząd + ten prezio NIC NIE ZDZIAŁA i OTCHŁAŃ LIGI PSZENNO-BURACZANEJ jest jak najbardziej REALNY !!!!

buahahahahahahaah …. pan Zieliński się dorzuci aby SIARKĘ ratować !!!! NIEBAWEM JEST ŚW. MIKOŁAJ MOŻE DO NIEGO NAPISAĆ LIST I ON SIĘ DORZUCI NA DŁUGI I RESZTĘ TEMATÓW ???
” kto kasiorę ma …. ten w II lidze gra ” POWODZENIA !

tbg
8 lat temu
Reply to  ojtam

Czyżby Prezio to Parasol? Tylko tego brakowało, parasole do siebie wynocha

Ja_Tbg
8 lat temu

Gratulacje dla Darka za ponowne podjęcie się prezesowania. Prawdziwi Siarkowcy mocno trzymają kciuki ! A !, i jeszcze prośba do Kiełbowatych hejterów, Znajdźcie sobie inne forum… Dziękuję.

adamiak
8 lat temu

a mówiąc poważnie apel do mastiego i innych złodzieji – odddajecie klub !!!

kolegaPilkarz
8 lat temu

Apel do piłkarzy Siarki Tarnobrzeg ze strony piłkarza .Dajcie sobie juz spokój z tym graniem dla tego klubu.Wiem ze macie propozycje z innych wiarygodnych klubów wiec z nich korzystajcie.Ale wczesniej złóżcie pozew do sadu o zaległe wynagrodzenie i o zapłacenie składek ZUS bo na emeryturze będziecie po śmietnikach jedzenia szukac.Taka prawda .Z życzliwości wam to radze.Puki jest jeszcze czas .

roman
8 lat temu

Przecież cała ta sytuacja to jest wina Dziedzica a i lekkiej reki Mastiego, koniec z wspieraniem klubu niech upada jak takie decyzje podejmują.

999
8 lat temu

Piszecie że Siarka niech upadnie?! kto to pisze? ludzie prezia? prezio do pracy a nie na forach pisać! Brawo Darek! pokazałeś że zależy ci na klubie a tych piszących prezia ludzi,trzeba olać!

Janusz
8 lat temu

Panie Dariuszu, życzę powodzenia. Mam nadzieje, że się uda utrzymać II ligę, a pan po tych wszystkich zawirowaniach bedzie doświadczonym i zahartowanym prezesem, który bedzie mądrze prowadził ten klub.

kibic
8 lat temu

To Dziedzic doprowadził do takiej sytuacji Wielowieś spuścił to i siarkę zdegraduje

Cegiełki
8 lat temu

6 grudnia w mikołajki cegiełkami mogą być koszulki w barwach siarki z nazwiskiem dla kibiców i fanów klubu

Lutek
8 lat temu

nie wiecie czy Uziel opylił już glebę, bo obiecał dać kasiorę na club

Piotrek
8 lat temu
Reply to  Lutek

nie, nie sprzedał

Postaw mi kawę na buycoffee.to
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content