Prezydent Kiełb: W przyszłorocznym budżecie zadeklarowałem 500 tysięcy dotacji dla Siarki (video)

500 tysięcy – to kwota dotacji dla Siarki Tarnobrzeg S.A., która będzie ujęta w przyszłorocznym budżecie Tarnobrzega. – Kwota ta nie podlega negocjacji – mówił podczas dzisiejszej konferencji prezydent.

Na piłkarskie szkolenie dzieci i młodzieży Siarka dostanie 150 tysięcy złotych. I choć jest to kwota większa od przyznanej w roku bieżącym, to do tej pory, szkoleniem dzieci i młodzieży obok Siarki zajmował się również MOSiR, który na ten cel otrzymywał około 150 tysięcy złotych. W sumie na szkolenie przeznaczano około 280 tysięcy złotych. – MOSiR nie będzie sponsorował klubu sportowego – tłumaczył prezydent Kiełb.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdumiony
6 lat temu

Oglądnąłem wypowiedź prezydenta i jestem zdumiony. Miasto wyda na młodzież dużo mniej pieniędzy a prezydent mówi, że na młodzieży nie będzie oszczędzać. Czyli że jak?

sss
6 lat temu
Reply to  zdumiony

To może jeszcze posłuchaj, to wyciągniesz inne wnioski… : P Chyba, że problemy ze słuchem?

BrawoPaniePrezydencie
6 lat temu

Brawo panie prezydencie.Tylko sie prosze nie poddawac tym gamoniom.

nie wierzę
6 lat temu

500 000 zł ??? to III ligowe kluby dostają podobne dotacje z miasta… Ten człowiek robi wszystko aby zniszczyć KS Siarka S.A. Niestety 🙁

idzpanwchuj
6 lat temu

podwyzki tu ,podwyzki tam, a zwolnien wiecej i wiecej!

Helena
6 lat temu
Reply to  idzpanwchuj

Może mu zapłacono za zniszczenie Siarki bufon nadety

mieszkaniec
6 lat temu

Mało tego, że mści się na klubie gdyż to było „oczko” Mastalerza to musi sobie odbić za policzek, który dostał od oświaty a dokładnie od Przedszkola nr. 6. Przyszedł do przedszkola i oznajmił o zamiarze jego likwidacji a wyszedł z podwiniętym ogonem i wszystko odwołał. A mieszkańcy niech nadal płacą za przerost zatrudnienia w oświacie. Te zaoszczędzone 300tys zł na klubie nie pokryją nawet jednego nadetatu nauczycielskiego. Szkoda że mamy takich cienkich kibiców, że oni nie potrafią się postawić, zaprotestować. Szkoda że mamy mściwego prezydenta, który wszystko niszczy po poprzedniku.

???
6 lat temu

odciąży budżet MOSiRu ze szkolenia młodzieży po to aby dać podwyżki pracownikom MOSIRu a klub z połowę mniejszymi pieniążkami z miasta ma utrzymać szkolenie młodzieży na takim samym poziomie. Brawo za logikę. Zastanawiam się jak bardzo trzeba nienawidzić Siarki i wszystkiego co z klubem związane aby takie rzeczy robić??? 400 dzieciaków…

tarnobrzeżanin
6 lat temu

Co by tu kto nie napisał to polityka urzędującego prezydenta i jego doradców skierowana jest przeciwko klubowi KS Siarka. I chyba nikt lub nic już tego nie zmieni.

BrawoPaniePrezydencie
6 lat temu

Co by tu kto nie napisał to polityka urzędującego prezydenta i jego doradców jest sprawiedliwa,praworzadna i trafna.I oby nikt lub nic tego nie zmienia.

tbg
6 lat temu

spiepszaj dziadu…

franek
6 lat temu

DO Redakcji proszę nie pokazujcie już zdjęć tego pana , wstawcie lepiej jakiś wazon z kwiatkami lub krajobraz, na tego gościa patrzyć się nie da

ojtam
6 lat temu

A ja prosze wiecej fotek z panem prezydentem Kielbem.Uwielbiam na niego patrzec.Jest przystojnym ,madrym mezczyzna.Dobrze ze jest naszym prezydentem.Ze pilnuje sprawiedliwosci i finansów w Tarnobrzegu.Brawo panie prezydencie kochany.

ks
6 lat temu
Reply to  ojtam

to zrób mu lachę

Siarka nigdy nie zginie
6 lat temu
Reply to  ojtam

Dupowłaz 🙂

Głosowałem na G. Kiełba !
6 lat temu

Grzegorz Kiełb ! Wyzwoliciel od niedoli mastalerzowskiej !

Roman
6 lat temu

Skąd w prezydencie tyle nienawiści i jadu. Porównanie do Rzeszowa jest debilne. Mieliśmy sport w mieście na przyzwoitym poziomie to przyszedł prezydent Kiełb i w jeden rok zniszczy lata pracy. Podejrzewam że w 2016 lub 2017 zostanie tylko tenis stołowy i siatkarze w IV lidze

kibic celuloidowej piłeczki
6 lat temu

Kosz ma sponsora,pingpong ma sponsora,siatka ma sponsora to i niech piłkarze znajdą sobie sponsora.Proste jak nawierzchnia wisłostrady!

strzelba
6 lat temu

Prezydent miał sponsora za 300.000zł dla Siarki, dostał czego żądał a sponsora nie dał. Byli również inni sponsorzy ale nie dogadali się z Kiełbem. Każdy coś chce w zamian a w Tarnobrzegu obecny włodarz narobił takiego fermentu, że potencjalni sponsorzy omijają nasz klub z daleka.

sss
6 lat temu
Reply to  strzelba

Sponsora nie można 'dać’ klubowi… Jak można pisać tak niedorzeczne rzeczy… Weź włącz mózg, albo otwórz okno, czy czekolady zjedz – nakarmisz mózg, to może odżyje, albo zacznie normalnie pracować…

referendum
6 lat temu

Co z tym referendum? Kiedy i gdzie można się podpisać za odwołaniem prezydenta?

Azazello
6 lat temu

Referendum… zemsta na klubie za Mastalerza… nienawiść i jad… niedobry prezydent (bo pieniędzy nie dał tyle ile by się niektórym marzyło), itp itd… A może po prostu: Tarnobrzeg ma prawie 50 tysięcy mieszkańców. Na mecze piłki nożnej chodzi kilkuset kibiców. Zapewne ważniejsze dla tej przygniatającej większości Tarnobrzeżan, którzy na mecze nie chodzą są sprawy (art. 7 ustawy o samorządzie gminnym): 1)ładu przestrzennego, gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska i przyrody oraz gospodarki wodnej; 2)gminnych dróg, ulic, mostów, placów oraz organizacji ruchu drogowego; 3)wodociągów i zaopatrzenia w wodę, kanalizacji, usuwania i oczyszczania ścieków komunalnych, utrzymania czystości i porządku oraz urządzeń sanitarnych, wysypisk i unieszkodliwiania odpadów komunalnych, zaopatrzenia w energię elektryczną i cieplną oraz gaz; 3a)działalności w zakresie telekomunikacji; 4)lokalnego transportu zbiorowego; 5)ochrony zdrowia; 6)pomocy społecznej, w tym ośrodków i zakładów opiekuńczych; 6a)wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej; 7)gminnego budownictwa mieszkaniowego; 8)edukacji publicznej; 9)kultury, w tym bibliotek gminnych i innych instytucji kultury oraz ochrony zabytków i opieki nad zabytkami; 10)kultury fizycznej i turystyki, w tym terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych; 11)targowisk i hal targowych; 12)zieleni gminnej i zadrzewień; 13)cmentarzy gminnych; 14)porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego; 15)utrzymania gminnych obiektów i urządzeń użyteczności… Czytaj więcej »

KASANDRA
6 lat temu
Reply to  Azazello

Aleś się spisał urzędniku miejski. Daremne żale próżny trud.Na wiosnę referendum.Dość tych nieudolnych rządów

sss
6 lat temu
Reply to  KASANDRA

Weź się nie udzielaj i nie trolluj …
Próżny twój trud i tak nie będzie referendum, a już na pewno nie odwołamy obecnego Prezydenta.

999
6 lat temu

Ma na głowie,jak się najeść przez 4 lata! REFERENDUM MUROWANE!!!!!

kolegaPilkarz
6 lat temu

Apel do piłkarzy Siarki Tarnobrzeg ze strony piłkarza .Dajcie sobie juz spokój z tym graniem dla tego klubu.Wiem ze macie propozycje z innych wiarygodnych klubów wiec z nich korzystajcie.Ale wczesniej złóżcie pozew do sadu o zaległe wynagrodzenie i o zapłacenie składek ZUS bo na emeryturze będziecie po śmietnikach jedzenia szukac.Taka prawda .Z życzliwości wam to radze.Puki jest jeszcze czas .Ja jestem za B klasa.

Jerzy
6 lat temu

Nie będzie żadnego referendum bo nie ma podstaw do odwołania prezydenta to po pierwsze,po drugie podpisze sie może kilkaset osób bo tyle jest niezadowolonych.Najlepszy prezydent Tarnobrzega po 1990 r.

999
6 lat temu

REFERENDUM!!!!!!!!!!PODSTAWY SĄ!!!!!!

sss
6 lat temu
Reply to  999

Chyba jak sobie w paint’cie narysujesz, to znajdziesz podstawy…. Ludzie myślcie!

Lutek
6 lat temu

o 500 za dużo!

G.K
6 lat temu

Milion ma dac i niech spada na drzewo!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
31
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content