06.12 (niedziela) Zabawa Mikołajkowa na sportowo

KS Siarka Tarnobrzeg przy współpracy z UM Tarnobrzeg zaprasza na Zabawę Mikołajkową na sportowo. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 6. grudnia br., na hali MOSiR. Początek godz.16. Szczegóły na plakacie.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pomoc dla klubu
8 lat temu

Jak się mają odbyć mikołajki to można sprawić lepszą frajdę dla dzieci i zorganizować mecze sparingowe pomiędzy koszykarzami, piłkarzami i elita kobiet w tenisa. Czyli 3 lub więcej kontrolnych meczy każdy z każdym. W ten sposób można sprzedawać cegiełki zakończone prezentem. Ale to nie wszytko bo klub potrzebuje pieniędzy więc jak można zarobić dodatkowe pieniądze to jest wystawienie telebimu co podczas meczu zastąpi tablice wyników i reklamowanie miasta sponsorów i różnych firm które mogą się podpisać kontrakt sponsorowania. Jak wiadomo w naszej drużynach jest dużo sportowców co przyczynili się do historii istnienia klubów w naszym mieście albo działają dalej proponuje aby powstało muzeum które upamiętni co robili lub robią w swojej karierze zawodnicy naszych klubów w mieście mam na myśl kosz, piłka nożna i tenis bo oni najwięcej robią dobrego dla miasta. I koło muzeum wybudować sklepik sportowy z różnymi produktami w barwach siarki i polski co by pomogły w spierać zawodników jak to było na mistrzostwach w Japonii. (szaliki czapeczki koszulki itp. nawet wystawienie banera reklamującego nasz klub i miasto.) I ostatnią moją propozycją to są media czyli radio co prowadziła na żywo wyniki z meczów za pamiętnych czasów a teraz tego nie ma. Co do telewizji to wiadome… Czytaj więcej »

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content