Tarnobrzeg: Zofia Janiec prezesem TTBS

Na piątkowym (11 grudnia) posiedzeniu, rada Nadzorcza Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego zdecydowała o powołaniu na stanowisko prezesa spółki Zofii Janiec.

Nowa prezes zarządu pochodzi z Bychawy (woj. lubelskie). Ma wykształcenie wyższe: jest inżynierem sanitarnym, absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Lublinie. Ma uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie.

Z Tarnobrzegiem związana jest od 1980 r., gdzie rozpoczęła pracę jako inspektor nadzoru w „Inwestprojekcie”, a następnie Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Od 1991r do 2011r pełniła funkcję Naczelnika Wydziału Techniczno- Inwestycyjnego i Drogownictwa w Urzędzie Miasta Tarnobrzeg. W 2012 r. przeszła na wcześniejszą emeryturę. Bezpartyjna.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KASANDRA
4 lat temu

A kogo zastąpiła bo nie ogarniam już tych zmian?

dzanek
4 lat temu
Reply to  KASANDRA

Wybór był konieczny ze względu na śmierć Pani Prezes Beaty Wójciak.

http://www.ttbs.tarnobrzeg.pl/images/stories/ogloszenia/beatka%20wjciak%20kondolencje3.jpg

bezrobotny
4 lat temu

Krótką ławkę znajomych do obsadzania stanowisk ma obecnie panujący skoro emerytkę ściąga do pracy. Z drugiej strony tak wygląda obiecana walka z bezrobociem zatrudniając emeryta? Brawo! TAKĄ dobrą oświatą szczycimy się w mieście a tu brak odpowiednich kandydatów na stołek prezesa?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x