Miejska Wigilia w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

W przedświąteczną środę w Tarnobrzegu odbyła się miejska wigilia, skierowana przede wszystkim do osób samotnych i ubogich. Wzorem ubiegłego roku na wigilijny posiłek gości zaproszono do hali MOSiR.

Nim na stoły trafiły wigilijne potrawy harcerze przekazali betlejemskie światełko przedstawicielom kościoła i samorządu tarnobrzeskiego. Świąteczne i noworoczne życzenia złożyli prezydent Tarnobrzega, Grzegorz Kiełb oraz biskup sandomierski Krzysztof Nitkiewicz. Do wspólnego kolędowania zachęcał chór, pod przewodnictwem Pawła Gosposia.

Jutro o godz.11 odbędzie się kolejne spotkanie wigilijne, tym razem organizowane przez Tarnobrzeską Spółdzielnię Mieszkaniową.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ona
4 lat temu

Miejski kurd*pel Jej Kociubowatość, złapał sobie za kolanko?

zniesmaczony
4 lat temu
Reply to  Ona

Święta się zbliżają a żmijka nadal jadem tryska na lewo i prawo. Ludzie opanujcie się. Nawet nie dadzą kilku dni spokoju. Robią wszystko aby komuś zepsuć święta, aby mu było gorzej niż mi. Takie to wredne.

Witek
4 lat temu

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że wraz ze zmianą władzy niektórzy radni odpuścili sobie pomoc przy organizacji Wigilii. Ostatnie lata to choćby Uziel czy Partyka dwoili się i troili przy posiłkach. Chyba że obecna władza nie potrzebuje pomocy od radnych opozycji? Może bojkot? Nie umiem tego pojąć 🙁

KASANDRA
4 lat temu

Czyżby biskup sandomierski zapomniał jak Kiełb potraktował kler po objęciu władzy?.Wiidać „czarni tak mają” ornacik wziął i udaje że nic się nie stało.

sss
4 lat temu
Reply to  KASANDRA

Strzel sobie baranka o ścianę…

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x