Tarnobrzeg: W miejscu dawnego dworca, Park Handlowy E&M Markpo

W I kwartale 2016 r. planowane jest zakończenie realizacji projektu Parku Handlowego E&M Markpol z dworcem autobusowym w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza.

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku handlowo-usługowego z funkcją dworca autobusowego, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej przez podmioty trzecie wraz z infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi, zajezdnią autobusową, przystankami komunikacji „PKS” i „MKS” oraz „BUS”.

Łączna powierzchnia użytkowa obiektu będzie wynosiła około 2.600 m kw. Pod względem funkcjonalnym projektowany obiekt będzie miał charakter Parku Handlowego z powierzchnią sprzedażową i usługową na wynajem. Ponadto zaplanowano parkingi ogólnodostępne w liczbie 126 miejsc, strefę dostaw towarów, miejsca przystankowe. Wjazd i wyjazd dla nieruchomości przewidziano z ulicy Mickiewicza.

Planowanymi najemcami obiektu są:
1. Delikatesy Centrum
2. Deichmann
3. Rossmann
4. Media Expert
5. Pepco
6. Apteka
foto&info: UM Tarnobrzeg
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
TBG
7 lat temu

Jeżeli jakość tej „galerii” będzie taka jak inna działalności firmy Markpol czyli udziałowca PKS Tarnobrzeg to należy spodziewać się zimnego, brudnego budynku obsługiwanego przez ludzi pracujących za głodowe stawki – ot taki sukces na miarę PKS Tarnobrzeg. Jako mieszkaniec Tarnobrzega bardzo, bardzo się wstydzę, że autobusy kolesi z powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego są opisane jako PKS Tarnobrzeg. Proponuję nazwę PKS Wiocha.

mieszkaniec
7 lat temu

kolejny Media Expert… cieszyć się można tylko z kilkunastu nowych miejsc pracy oraz ze „zniknięcia” straszydła(starego dworca)

idtrhf
7 lat temu

Mógłby się pojawić tam jeszcze jakiś sklep z odzieżą… no ale szykuje się tle powierzchni do wynajęci w Tarnobrzegu, że nie wiem kto będzie to wynajmował…
Takie doraźne rzeczy można robić, ale to krótkotrwałe rozwiązania.

Mieszkaniec
7 lat temu

126 miejsc parkingowych powinno wystarczyć 🙂 Deischann się przyda tylko niech nie malują na czarno budynku bo szarości i „ciemnoty” już wystarczy w Tarnobrzegu.

Głosowałem na G. Kiełba !
7 lat temu

Prezydent trudne sprawy załatwia od ręki na cud potrzebuje roku.

as
7 lat temu

cud na miarę kiełba to ta galeryjka – koń by się usmiał

cenzor
7 lat temu

cud będzie jak Odnowicielowi manna z nieba spadnie ba rybie oczka

Janusz
7 lat temu

co za jełop wydał tak durny rozkaz zeby zamurować wejście do lasku bulońskiego od strony dworca?
komu to do ku*wy nędzy przeszkadzało to przejście?
a sklepy nieciekawe-większość szwabskie obozy pracy,wszystkie oprócz deichmana juz są a zwłaszcza media expert ktorym juz rzygam.

brrr
7 lat temu

@as no Mastalerzowi za pewne nie dorówna. Bo takiej nędzy to już się raczej powtórzyć nie da. Ale zawsze znajdą się malkontenci, którzy zamiast się cieszyć, że w końcu będzie jakiś przyzwoity dworzec w Tbg to będą stękać i narzekać. Może poopowiadasz o jakiś swoich sukcesach ???

cenzor
7 lat temu

brr drobna ale jakże istotna uwaga pozwolenie zostało wydane za panowania Pana Prezydenta ROBERTA MASTALERZA a Odnowiciel w tym akurat temacie nic nie zrobił

tbg
7 lat temu

uuu to nie dopisze tej inwestycji do cv urzędujący PM? Czy aby to nie dziwne że pozwolenie wydaje Mastalerz a roboto rusza prawie po roku?

K
6 lat temu

Wiecie co, przeraża mnie to. Pepco już mieliśmy, rossmanna i media expert to samo. Dadzą Delikatesy centrum, które będą też w Parku Handlowym na Kwiatkowskiego. W miejscu, gdzie miało być KFC będzie kolejny spożywczak. Na litość Boską, mało mamy tych spożywczych w Tarnobrzegu?! Nie da się postawić czegoś nowego? Serio?

ewa
6 lat temu

jestem bardzo zawiedziona i zniesmaczona obsługą. dzisiaj nabyłam kosmetyk i był cały zużyty. To nie dopuszczalne by dopuszczać testery do sprzedaży to kpina z klienta. Gdy poszłam by zreklamować produkt i poprosić o wymianę zostałam bardzo niemile potraktowana. pani niegrzecznie powiedziała ze każdy ma patrzeć co kupuje i nie ma mowy o wymianie. już nigdy nie kupie nic w tym sklepie

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content