Tarnobrzeg: W miejscu dawnego dworca, Park Handlowy E&M Markpo

W I kwartale 2016 r. planowane jest zakończenie realizacji projektu Parku Handlowego E&M Markpol z dworcem autobusowym w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza.

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku handlowo-usługowego z funkcją dworca autobusowego, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej przez podmioty trzecie wraz z infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi, zajezdnią autobusową, przystankami komunikacji „PKS” i „MKS” oraz „BUS”.

Łączna powierzchnia użytkowa obiektu będzie wynosiła około 2.600 m kw. Pod względem funkcjonalnym projektowany obiekt będzie miał charakter Parku Handlowego z powierzchnią sprzedażową i usługową na wynajem. Ponadto zaplanowano parkingi ogólnodostępne w liczbie 126 miejsc, strefę dostaw towarów, miejsca przystankowe. Wjazd i wyjazd dla nieruchomości przewidziano z ulicy Mickiewicza.

Planowanymi najemcami obiektu są:
1. Delikatesy Centrum
2. Deichmann
3. Rossmann
4. Media Expert
5. Pepco
6. Apteka
foto&info: UM Tarnobrzeg

13
Dodaj komentarz

13 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
11 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TBG

Jeżeli jakość tej „galerii” będzie taka jak inna działalności firmy Markpol czyli udziałowca PKS Tarnobrzeg to należy spodziewać się zimnego, brudnego budynku obsługiwanego przez ludzi pracujących za głodowe stawki – ot taki sukces na miarę PKS Tarnobrzeg. Jako mieszkaniec Tarnobrzega bardzo, bardzo się wstydzę, że autobusy kolesi z powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego są opisane jako PKS Tarnobrzeg. Proponuję nazwę PKS Wiocha.

mieszkaniec

kolejny Media Expert… cieszyć się można tylko z kilkunastu nowych miejsc pracy oraz ze „zniknięcia” straszydła(starego dworca)

idtrhf

Mógłby się pojawić tam jeszcze jakiś sklep z odzieżą… no ale szykuje się tle powierzchni do wynajęci w Tarnobrzegu, że nie wiem kto będzie to wynajmował…
Takie doraźne rzeczy można robić, ale to krótkotrwałe rozwiązania.

Mieszkaniec

126 miejsc parkingowych powinno wystarczyć 🙂 Deischann się przyda tylko niech nie malują na czarno budynku bo szarości i „ciemnoty” już wystarczy w Tarnobrzegu.

Głosowałem na G. Kiełba !

Prezydent trudne sprawy załatwia od ręki na cud potrzebuje roku.

as

cud na miarę kiełba to ta galeryjka – koń by się usmiał

cenzor

cud będzie jak Odnowicielowi manna z nieba spadnie ba rybie oczka

Janusz

co za jełop wydał tak durny rozkaz zeby zamurować wejście do lasku bulońskiego od strony dworca?
komu to do ku*wy nędzy przeszkadzało to przejście?
a sklepy nieciekawe-większość szwabskie obozy pracy,wszystkie oprócz deichmana juz są a zwłaszcza media expert ktorym juz rzygam.

brrr

@as no Mastalerzowi za pewne nie dorówna. Bo takiej nędzy to już się raczej powtórzyć nie da. Ale zawsze znajdą się malkontenci, którzy zamiast się cieszyć, że w końcu będzie jakiś przyzwoity dworzec w Tbg to będą stękać i narzekać. Może poopowiadasz o jakiś swoich sukcesach ???

cenzor

brr drobna ale jakże istotna uwaga pozwolenie zostało wydane za panowania Pana Prezydenta ROBERTA MASTALERZA a Odnowiciel w tym akurat temacie nic nie zrobił

tbg

uuu to nie dopisze tej inwestycji do cv urzędujący PM? Czy aby to nie dziwne że pozwolenie wydaje Mastalerz a roboto rusza prawie po roku?

K

Wiecie co, przeraża mnie to. Pepco już mieliśmy, rossmanna i media expert to samo. Dadzą Delikatesy centrum, które będą też w Parku Handlowym na Kwiatkowskiego. W miejscu, gdzie miało być KFC będzie kolejny spożywczak. Na litość Boską, mało mamy tych spożywczych w Tarnobrzegu?! Nie da się postawić czegoś nowego? Serio?

ewa

jestem bardzo zawiedziona i zniesmaczona obsługą. dzisiaj nabyłam kosmetyk i był cały zużyty. To nie dopuszczalne by dopuszczać testery do sprzedaży to kpina z klienta. Gdy poszłam by zreklamować produkt i poprosić o wymianę zostałam bardzo niemile potraktowana. pani niegrzecznie powiedziała ze każdy ma patrzeć co kupuje i nie ma mowy o wymianie. już nigdy nie kupie nic w tym sklepie