Dołącz do elitarnego Klubu 100 i wesprzyj Wisłę Sandomierz

Z nowym rokiem włodarze sandomierskiej Wisły zorganizowali kolejną inicjatywę, której celem jest wsparcie finansowe trzecioligowego klubu. To Klub 100, który w swoim zamierzeniu ma zrzeszać zarówno osoby prywatne jak i lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą finansowo wesprzeć sandomierską drużynę.

– Bez strategicznego sponsora utrzymanie piłki nożnej w Sandomierzu na obecnym poziomie jest niemożliwe. Dlatego jedyną nadzieją jest utworzenie klubu „STU”, którzy swoimi dobrowolnymi składkami zasilą budżet klubu – tłumaczy prezes Wisły. – Inicjatywa ma na celu pozyskiwanie nowych członków, którym leży na sercu dobro sandomierskiej piłki nożnej – dodaje.

Aby zostać członkiem Klubu „100” należy wspierać SKS WISŁA regularnymi, miesięcznymi składkami poprzez wpłatę dowolnej, wcześniej zadeklarowanej kwoty na konto klubowe. Brak wpłaty na konto przez okres trzech miesięcy powoduje wykreślenie z listy członków.

Proponowany pakiet sponsorski nadaje status oficjalnego Członka Klubu 100 SKS WISŁA. W jego ramach główny nacisk położony jest na efektywną ekspozycję reklamy w klubowych mediach (strona WWW oraz profil na portalu społecznościowym facebook.com) Atrakcyjność tego pakietu opiera się na możliwościach dotarcia do określonej grupy odbiorców, czytelników strony internetowej. Biorąc pod uwagę wyniki oglądalności strony i profilu facebookowego – jest to stosunkowo tani i bardzo efektywny przekaz marketingowy.

ZAREKLAMUJ SIĘ NA KOSZULKACH PIŁKARZY

Do 25 stycznia br. można zgłosić chęć zareklamowania się na strojach, w których piłkarze przystąpią do rundy wiosennej.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x