Lord Vader nad Jeziorem Tarnobrzeskim!

W sobotę i niedzielę nad Jeziorem Tarnobrzeskim można było natknąć się na nietypowego gościa. Akwen odwiedził sam Lord Vader!

Najwyraźniej miał już dość zamieszania związanego z kolejną częścią „Gwiezdnych Wojen” i postanowił poszukać miejsca, w którym mógłby wyciszyć się i oddać swoim pasjom. Niemal na każdym kroku śledzili go jednak paparazzi portalu o Jeziorze Tarnobrzeskim www.tarnobrzeskie.eu, których o jego wizycie poinformowali internauci nadsyłając filmy, na których widać tajemniczą postać. Dzięki nim i pracy fotografów wiemy, że Lord Vader nad jeziorem żeglował, wędkował, zażywał kąpieli z grupą tarnobrzeskich morsów, a także sporo czytał. Na zdjęciach widać też, że będąc już w Tarnobrzegu próbował dostać się autostopem w okolice Mariny.

Galerię zdjęć z wizyty Lorda oraz materiał wideo (będący kompilacją wspominanych wyżej filmów) można obejrzeć pod adresem: http://tarnobrzeskie.eu/2016/01/10/lord-vader-odwiedzil-jezioro-tarnobrzeskie-zdjecia-wideo/

Akcję, której celem jest promocja Jeziora Tarnobrzeskiego przygotowała i zrealizowała ekipa portalu www.tarnobrzeskie.eu – Rafał Nieckarz, Bogdan Myśliwiec i Mateusz Samczak. Zdjęcia wykonał Bogdan Myśliwiec.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zeco
5 lat temu

Bosz przecież to żałosne.

kibic Siarki
5 lat temu
Reply to  zeco

Żałosny to jesteś Ty. Gwiezdne Wojny na topie, pomysł bardzo oryginalny i do tego miejsce nie przypadkowe. Fajna promocja Jeziora o tej porze roku. Dzięki takim osobą i tego typu akcją to Jezioro ma szansę zyskać większy rozgłos. Ty jednak chyba wolisz aby to miasto całkowicie już umarło.

Legionista
5 lat temu

takich gości trzeba nam więcej by Tarnobrzeg rósł w siłę!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x