XXIV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu (fotoreportaż)

70 tysięcy 797 złotych i 85 groszy – taką sumę udało się zebrać podczas XXIV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Zbiórka pieniędzy przebiegała pod hasłem ” Mierzymy wysoko!”. Zgromadzone środki przeznaczone będą na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Niedzielne granie rozpoczął bieg „Policz się z cukrzycą”. Była to już druga edycja biegu, którego uczestnicy mieli do pokonania trasę liczącą 5 km. Po południu na scenie Placu Bartosza Głowackiego odbyły się koncerty, pokaz ratownictwa medycznego i licytacje. Finał zakończyło tradycyjne światełko do nieba.

KWESTOWANIE

Tego dnia na ulicach Tarnobrzega i sąsiednich miejscowości kwestowało 170 wolontariuszy. Podczas 24 Finału WOŚP w Tarnobrzegu zebrano 70 tysięcy 797 zł 85 groszy. To nie jest jeszcze cała suma, do tego trzeba bowiem doliczyć  kwoty zebrane z aukcji on-line ( link do aukcji tutaj) oraz opłaty rejestracyjne na 2. Tarnobrzeski Bieg „Policzyć się z cukrzycą”.

POLICJA SZUKA SPRAWCY KRADZIEŻY PUSZKI

Niestety, wczoraj w Tarnobrzegu miał miejsce jeden incydent. Kwestującemu wolontariuszowi ukradziono puszkę. Na szczęście wolontariuszowi nic się nie stało. Policja szuka sprawcy kradzieży.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x