19.02 (piątek) Wystawa fotografii „Oczy otwieram…”

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotografii FOTOTECHNIK 2015 „Oczy otwieram…”. Na wystawie można obejrzeć kilkadziesiąt zdjęć z różnej tematyki (m.in. krajobraz, reportaż, portret, makro,…). Autorami ekspozycji są słuchacze zawodowego kursu kwalifikacyjnego „Rejestracja i obróbka obrazu”, który prowadzony był w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli.

Zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się w piątek 19 lutego br., o godz. 17.30 w Iluzjon Art Cafe przy Sandomierskim Centrum Kultury (Rynek 25/26).

***

Autorzy o wystawie: „Oczy otwieram…”

Fotografia zatrzymana w obrazach, krótkie chwile czasem ułamek sekundy, naciśnięty spust migawki.
I – jest. Wyjątkowa chwila ułożyła się w całość, a chwilą tą można podzielić się z innymi.

Fotografia połączyła nas. Spotkaliśmy się w szkole, w Ekonomiku, by razem przeżywać przygodę, by wspólnie zaklinać czas i miejsca spotkane, czasem przypadkiem, a czasem świadomie. Nauka zrodzona z pasji, czasem garść porad, krytyczne oko przyjaciela z ławki obok, daje nam przewagę nad innymi.
Tworzyliśmy z pasją, szukaliśmy, czekaliśmy na moment by zakląć go w fotografii. Oto one, zdjęcia, proste, czasem, skomplikowane, a czasem wyjątkowe.
Zebrane chwile ułożyliśmy w wystawę. Nieważne jest miejsce, nieważny jest czas. Ważna jest magia zdjęcia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content