28.02 (niedziela) Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem wilczym”

Fundacja Wolność i Demokracja po raz czwarty organizuje Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem wilczym”. Bieg, który zaplanowano na niedzielę 28. lutego br. po raz pierwszy odbędzie się w Tarnobrzegu.

Bieg odbędzie się na dystansie 1963 m, będące symbolem daty schwytania i śmierci ostatniego spośród żołnierzy wyklętych, zbiórka o godzinie 11.00 w Gimnazjum Katolickim w Tarnobrzegu, ul. Jachowicza 4 b (biuro Biegu czynne od 9.00)

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna na: Pomnik Polaków zmarłych w Związku Sowieckim w czasie Wielkiego Głodu.

W biegu udział może wziąć każdy, bez względu na wiek. Zgłoszenia przyjmowane będą do 26. lutego, do godz.22. Liczba miejsc ograniczona. Wpisowe – 10 zł. – dla pierwszych 100 osób – pakiet startowy (koszulka i gadżety)

Strona wydarzenia na Facebooku: tutaj

Formularz Zgłoszeniowy : w przygotowaniu

– Kontakt do koordynatora:
Piotr Malik
506024430
pkgtbg@gmail.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dziwny ten świat
4 lat temu

„Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna na: Pomnik Polaków zmarłych w Związku Sowieckim w czasie Wielkiego Głodu.”
**************
Nie wiem kto to wymyślił ale uważam to za słaby pomysł. Może warto zająć się tymi Polakami którzy tam jeszcze żyją? Tym ludziom materialnie pomóc a nie pomnik zmarłym stawiać. W czym to im pomoże? Organizatorzy tej i podobnych imprez zacznijcie myśleć!

osa
4 lat temu

Niech sobie biegają i stawiają pomniki, tak wymyślili i koniec. Pewnie ruskie żarcia przez granice nie przepuszczą.

ZBIGNIEW SYCZ TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
4 lat temu

JESTEM PREZESEM KLUBU GAZETY POLSKIEJ W RZESZOWIE I CHĘTNIE PRZEBIEGNĘ Z WAMI W ZESZŁYM ROKU BIEGAŁEM W NOWEJ DĘBIE POZDROWIENIA DLA PANA TADEUSZA I WSZYSTKICH PATRIOTÓW I SPORTOWCÓW W TARNOBRZEGU.607595030,ZAPRASZAM 01.03 DO RZESZOWA NA GODZ.10.30 NA MSZE SW.W KOSCIELE FARNYM POTEM O 11.40 POD POMNIK CIEPLINSKIEGO NA UROCZYSTOSCI Z WOJSKIEM IPN SOLIDARNOSC A O 17 WIECZORNICA W I LICEUM A 02.03 G 12 W URZEDZIE MARSZAŁKOWSKIM WYSTAWA I PRELEKCJA KSIAZKI . W PRZEDDZIEN W WTOREK 1.03 MYSLE O GODZINIE 16.ZROBIC BIEG 1963 METRY I DRUGI NORDIKK NA 5KM ORAZ TRZECI NA 7 KM (W MALOWNICZYM PLENERZE I W OTOCZENIU LASU I GROBÓW) W BORZE MIEDZY RZESZOWEM A GŁOGOWEM M POD RZESZOWEM A POTEM OGNISKO Z KIEŁBASKA PARKING STRZELNICY LOK I ZADASZENIE Z GNISKIEM I SPIEWANIEM PIESNI PATRIOTYCZNYCH ZAPRASZAMY BEZ MEDALI ALE Z DOBRYM HUMOREM UCZESTNIKOM ROZDAMY SMYCZE DŁUGOPISY ITD ITP.

Terii
4 lat temu

Ja będę biec w Stalowej Woli, ale mamy jeden cel – uczcić tych ludzi oddanie dla Polski

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x