20.03 (niedziela) Kabaret Paranienormalni w Tarnobrzegu

Kabaret Paranienormalni przedstawia program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego! Występ kabaretu w Tarnobrzegu zaplanowano na niedzielę 20 marca br.

Bilety w cenie 90, 75 i 60 zł można kupić tutaj

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalną odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale.

Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden – PIERWIASTEK Z TRZECH.

Wydarzenie na facebooku – tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
spejson
6 lat temu

Godzina 20? na bilecie, który kupiłem napisane jest, że o 19 się zaczyna.

poszukaj w internecie
6 lat temu

W wydarzeniu na FB podają: „20 marca
w godzinach 20:00 – 22:30”

Magura
6 lat temu

90 zł za bilet?Najtańszy 60 zł…Hmm,ktos chyba przesadził z cenami.W nadmorskich kurortach latem grają za góra 60 zł,a tu tyle najtańszy kosztuje..Czyżby Tarnobrzeg jest w Polsce traktowany jako osada miodem płynącą?

spejson
6 lat temu

a co jest bardziej wiarygodne ? bilet czy wydarzenie na fb ?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content