Konkurs na „Najpiękniejsze zdjęcie Jeziora Tarnobrzeskiego” rozstrzygnięty (fotoreportaż oraz video HD)

Rozstrzygnięto konkurs na „Najpiękniejsze zdjęcie Jeziora Tarnobrzeskiego”. Organizatorem wydarzenia była Tawerna Bocianówka, działająca przy tarnobrzeskiej Marinie.

Ze 120 fotografii wykonanych zarówno przez amatorów jak i zawodowców, jury w składzie: Ana Dobroń, Jacht Kub Kotwica, Wanda Piasek, dziennikarka Radia Rzeszów, Maciej Witek, właściciel Tawerny oraz Rafał Nieckarz, właściciel portalu tarnobrzeskie eu. wybrało siedem zdjęć, które są najlepszą wizytówką akwenu. Pierwsze miejsce przypadło Aleksandrze Rozmus, drugie Łukaszowi Grudniowi, trzecie zaś Oldze Rogalskiej.

Główne wyróżnienie otrzymała Anna Gilarek, wyróżniono również zdjęcia Katarzyny Turbak – Konopackiej, Krzysztofa Pitry i Piotra Morawskiego. Specjalne wyróżnienie otrzymał Ryszard Grela, którego fotografia zwyciężyła w głosowaniu internetowym przeprowadzonym na portalu tarnobrzeskie.eu. – wszystkie zdjęcia nadesłane na konkurs można zobaczyć tutaj

foto&video: Piotr Morawski

I MIEJSCE – Aleksandra Rozmus

II MIEJSCE – Łukasz Grudzień

III MIEJSCE – Aleksandra Rogalska

WYRÓŻNIENIE GŁÓWNE – Anna Gilarek

POZOSTAŁE WYRÓŻNIENIA:

Katarzyna Turbak – Konopacka

Krzysztof Pitra

Piotrek Morawski

Ryszard Grela

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tbg
4 lat temu

Ale żenada, konkurs fotograficzny a w jury żadnego fotografa

Dorian
4 lat temu

zdjęcia A.Rogalskiej i K. Pitry najlepsze wg mnie.

obserwator
4 lat temu

Jak można wydrukować zdjęcie z facebooka z plików o małych rozdzielczościach do dużego formatu i zrobić z tego wystawę, totalna amatorszczyzna organizatorów.Ten konkurs powinien nosić nazwę promocja knajpy Bocianówka a nie jeziora Tarnobrzeskiego.Pozdrawiam.

tbg
4 lat temu
Reply to  obserwator

Jury widać nie przeszkadzała słaba jakość zdjęć:-)

Moim zdaniem to w zamyśle organizatorów miała być po prostu zabawa – brak regulaminu itp ale po przemowie pani szanownej redaktor z jury okazało się, że były jakieś określone wymagania , i wyszła farsa

Gwiazda
4 lat temu
Reply to  obserwator

Zgadzam sie z Obserwatorem”…nic dodać nic ująć. Brawo.

jeziorak
4 lat temu

Konkurs który nie ma określonego regulaminu to nie konkurs.Sprawa druga organizatorzy hucznie podawali nazwę na najpiękniejsze zdjęcie Jeziora Tarnobrzeskiego jury na koniec konkursu zmienia nazwę tematyki na – Zaproszenie na Jezioro Tarnobrzeskie.Uważam to za duży błąd wprowadzający uczestnika konkursu z błędnym doborem tematu zdjęcia na powyższy pseudo konkurs.

tarnobrzeżanin
4 lat temu

Skoro „najpiękniejsze zdjęcia” nie były wybierane okiem fotografa gdyż takiego nie było w komisji to uważam, że zdjęcia z kominem w tle nie zachęcają do przyjazdu nad nasze jezioro. My mieszkańcy wiemy o strefie przemysłowej znajdującej się blisko jeziora ale przyjezdni niekoniecznie muszą być o tym informowani poprzez „najpiękniejsze” zdjęcia. Dziwne że nikt nie zwrócił uwagi na ten drobny szczegół. Zwycięskie zdjęcia nie są złe ale były lepsze.

piotr
4 lat temu

jaki konkurs takie jury.

fotka
4 lat temu

Że tak powiem – jestem zawiedziona.
Jury – jakaś groteska, a miało być tak pięknie – szkoda 🙁

paweł
4 lat temu

Konkurs ??? wcale nie to promocja stołówki bocianówki.

xxx
4 lat temu

Skład jury był 4 osobowy, na filmie widać wyraźnie 5 osób a ta piąta osoba to kto??? Mam nadzieję, że nie miało to wpływu na wyniki konkursu.
Czy zamierzony cel przez stołówkę- bocianówkę to jest zarobek i ruch. Czy został osiągniety?

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x