Siarka Tarnobrzeg przegrała z Radomiakiem Radom 2:4 (fotoreportaż oraz video HD)

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Radomiakiem Radom 2:4 (1:3) w meczu 28. kolejki II ligi.

Już w 8 minucie meczu na prowadzenie wyszli gospodarze, po tym jak Marcin Stefanik wykorzystał podyktowany rzut karny. Sześć minut później do wyrównania doprowadził były zawodnik Siarki, Kamil Kościelny. W 35 minucie stojący w murze Daniel Koczon zagrywa ręką i sędzia dyktuje rzut karny dla Radomiaka, który na bramkę zamienia kolejny były Siarkowiec, Bartosz Sulkowski. Tuż przed przerwą, w 41 minucie Pawła Pawlusa pokonuje Przemysław Śliwiński i Siarka przegrywa już 1:3.

Po przerwie, w 52 minucie gola kontaktowego strzela Adrian Chłoń. W 63 minucie ponownie na listę strzelców wpisuje się Kamil Kościelny, ustalając wynik meczu na 2:4 dla Radomiaka.

W ramach 29. kolejki Siarka podejmie na własnym stadionie ROW 1964 Rybnik. Mecz odbędzie się w sobotę 7. maja, początek godz. 17.

2:4 – Kościelny 63′

SIARKA: 12. Paweł Pawlus – 18. Jan Grzesik, 24. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 25. Krzysztof Suchecki (86, 5. Maciej Michalewski) – 11. Daniel Koczon (46, 19. Adrian Chłoń), 9. Marcin Stefanik, 8. Marcin Stromecki, 7. Dorian Buczek (81, 6. Bartłomiej Krawczyk), 26. Jakub Wróbel – 10. Jakub Głaz (46, 15. Sebastian Mandzelowski).

RADOMIAK: 27. Adrian Szady – 95. Maciej Wasilewski, 22. Norbert Jędrzejczyk, 4. Maciej Świdzikowski, 19. Bartosz Sulkowski – 21. Dariusz Brągiel (90, 26. Marek Dubeň), 14. Kamil Kościelny, 20. Michał Chrabąszcz (85, 17. Włodzimierz Puton), 10. Mateusz Radecki, 31. Radosław Mikołajczak (90, 23. Marcin Gawron) – 15. Przemysław Śliwiński (46, 32. David Kwiek).

żółte kartki: Waleńcik, Koczon, Buczek – Świdzikowski, Jędrzejczyk, Sulkowski, Dubeň

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 28. KOLEJKI II LIGI: ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola 3:0, Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard 3:1, Znicz Pruszków – Raków Częstochowa 1;0, Polonia Bytom – Gryf Wejherowo 2:0, GKS Tychy – Legionovia Legionowo 1:2, Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg 1:3, Wisła Puławy – Okocimski Brzesko 3:0 (wo), Stal Mielec – Nadwiślan Góra 3:0

źródło: własne, 90minut.pl