Wspólnota Serbinów przerwała świetną passę Juniora Zakrzów (video HD)

Po dobrym meczu Wspólnota Serbinów pokonała w derbowym pojedynku Juniora Zakrzów 2:0 (0:0) w meczu 23. kolejki B klasy. Dla drużyny z Zakrzowa była to pierwsza porażka w rundzie wiosennej.

Obie bramki strzelił w drugiej połowie Jakub Wieczorkiewicz. Dla drużyny z Serbinowa było to trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Zwycięską passę kontynuuje zaś Iskra Sobów, która wygrała szósty raz z rzędu, tym razem z LZS Żabno 2:0. Dziewiąty mecz bez porażki w rundzie wiosennej zanotował OKS Wielowieś, wygrywając w Tarnowskiej Woli 1:0. W obecnej rundzie OKS przegrał tylko raz, z KS Wolą Baranowską 0:2.

W ramach 24. kolejki B klasy, druga w tabeli Iskra zmierzy się z liderem z Żupawy do którego zespół z Sobowa traci trzy punkty, zajmujący czwarte miejsce Junior podejmie LZS z Tarnowskiej Woli, siódmy w tabeli OKS Wielowieś czeka mecz z drużyną z Krzątki, zajmująca dwunaste miejsce Wspólnota rozegra spotkanie w Cyganach z miejscowym LZS-em, któremu mimo końcówki sezonu nie udało się jeszcze ugrać choćby punktu.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content