Sandomierska drużyna gotowa do gry. Efektowna prezentacja Wiślaków połączona z rodzinnym piknikiem (fotoreportaż oraz video HD)

Do walki o powrót na trzecioligowe boiska gotowa jest już Wisła Sandomierz. Prezentacja drużyny seniorów odbyła się w minioną niedzielę.

Rodzinny piknik rozpoczął burmistrz Sandomierza, który w swoim przemówieniu zapewnił, że los Wisły Sandomierz nie jest mu obojętny i klub może liczyć na jego wsparcie. Po części oficjalnej przyszedł czas na konkursy i zabawy dla dzieci i młodzieży, w których udział wzięli również młodzi zawodnicy drużyny seniora – Jakub Łata, Arek Kosno, Bartek Szymański, Kuba Kwiecień, Krystian Maruszczak, Damian Pietrasik oraz Maciej Ziółek. Dla dzieci biorących udział w zabawie przygotowano okazjonalne wlepki, smyczki, pluszaki i słodycze. Dużym wzięciem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia, z której dzieci mogły korzystać bezpłatnie.

W pokazach które odbyły się w ramach pikniku, swoje umiejętności zaprezentowała sekcja KickBoxing Dwikozy oraz tancerze z Fabryki Ruchu. Tego dnia nie mogło zabraknąć emocji piłkarskich, w meczu pokazowym zmierzyli się piłkarze Wisły i kibice. W regulaminowym czasie gry wynik zakończył się remisem 4:4, w karnych zaś lepsi okazali się kibice i to do nich trafił okolicznościowy puchar ufundowany przez sandomierskiego starostę.

Ostatnim punktem pikniku była prezentacja seniorów, z efektowną oprawą pirotechniczną przygotowaną przez kibiców Wisły. Sympatycy sandomierskiej drużyny wręczyli również Statuetkę Wiślackie Serce dla najbardziej walecznego zawodnika rundy wiosennej, która w tym roku trafiła do Pawła Bażanta.

Pierwszy mecz Wisła rozegra już w najbliższą niedziele 7 sierpnia br, podejmując na własnym stadionie Neptuna z Końskich. Początek godz. 17.30.

źródło: SKS Wisła Sandomierz
foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dorian
7 lat temu

no i to jest porządna prezentacja z prawdziwego zdarzenia mimo, że 4 liga. A u nas w małej salce, dwadziescia minut sapania prezesa do mikrofonu.

kibic z UK
7 lat temu

Nie ważne jak się zaczyna…..ważne jak się kończy… Panie Dorian…jako facet powinieneś o tym wiedzieć !!!!

heniio
7 lat temu

brawo Wisła, brawo kibice

tbg
7 lat temu

Dawniej w Tarnobrzegu kibice wspólnie z klubem również organizowali podobne prezentacje ale od kilku lat cisza. Nikomu się nie chce? Nie ma dla kogo ich robić? Smutne to.

lol
7 lat temu
Reply to  tbg

dziwne wszak wśród akcjonariatu jest Złota Siarka… a tamtych wyleczył z sentymentu jajecznica oraz jego posłańcy w klubie.jeden się obraził reszta już tak aktywnie nie żyje Siarką a następcy jak widać nie czerpią z tamtych wzorców.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content