Sześć bramek w Mokrzyszowie. OKS przegrywa ze Strzelcem z Dąbrowicy (video HD)

O tym meczu z pewnością szybko będą chcieli zapomnieć piłkarze i kibice OKS Mokrzyszów. W niedzielnym spotkaniu miejscowy OKS przegrał z beniaminkiem klasy okręgowej Strzelcem z Dąbrowicy 2:4 mimo, iż po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:0.

To pierwsza porażka OKS-u pod wodzą trenera Michała Złotka. W meczu inaugurującym sezon drużyna z Mokrzyszowa wygrała z Unią Skowierzyn 1:0. Teraz przed OKS-em dwa trudne wyjazdy, do Pysznicy i Jastkowic.

KLASA A

W niedzielę rozgrywki zainaugurowały zespoły z A klasy. W pierwszym meczu Koniczynka Ocice przegrała we Wrzawach z miejscowym Sanem 1:2. Po roku przerwy do gry na tym poziomie powróciły rezerwy Siarki Tarnobrzeg, które swój pierwszy mecz miały rozegrać w Lipie z Czarnymi. Niestety spotkanie nie doszło do skutku, mimo iż tarnobrzescy piłkarze zameldowali się w Lipie, to z przyczyn organizacyjnych nie wybiegli na boisko – jak podaje oficjalny fanpage Siarki. W rezultacie druga drużyna Siarki przegrała mecz walkowerem 0:3.

W ramach drugiej kolejki A klasy Koniczynka LZS Kępie Zaleszańskie, Siarkę II czeka zaś mecz w Majdanie Królewskim z miejscową Koroną.

video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
beka
4 lat temu

beka z Siarki, bez dokumentów jechać na mecz xDD

kotek
4 lat temu
Reply to  beka

a tam beka,po prostu amatorka czyli nic niezwykłego w siarce.

Stefan
4 lat temu

Co to za flagi na płocie?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x