„Gotowi na Rio”. Karolina Pęk, Maciej Nalepka i Krzysztof Żyłka z IKS Jezioro Tarnobrzeg przed startem w Igrzyskach Paraolimpijskich (zdjęcia oraz video HD)

Do startu w Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro jest już gotowa trójka zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg, która znalazła się w 13-osobowej kadrze reprezentantów Polski. Choć nasi paraolimpijczycy do Rio wylecą w ostatni dzień sierpnia, to pożegnanie zawodników odbyło się w minioną sobotę w siedzibie klubu.

Polskę i nasz klub w Rio reprezentować będą Karolina Pęk, Maciej Nalepka i Krzysztof Żyłka. Dla Karoliny będzie to już drugi start olimpijski. Cztery lata temu podczas Paraolimpiady w Londynie, tarnobrzeżanka mająca wówczas zaledwie 14 lat, wywalczyła brązowy medal w drużynie. Debiutantami na Igrzyskach będą zaś nasi „wózkowicze” czyli Krzysztof Żyłka i Maciej Nalepka.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ja
6 lat temu

Trzymamy kciuki. Przyłączamy się do akcji #kibicujparaolimpijczykom
W dniach 7-18 września 2016 odbędą się Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janeiro i po raz pierwszy będą transmitowane w TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy do kibicowania paraolimpijczykom.

kibic
6 lat temu

Powodzenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content