Sandomierz: W niedzielę zjedz śniadanie wspólnie na starówce

Urząd Miejski w Sandomierzu oraz Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu serdecznie zapraszają na Śniadanie Sandomierskie oraz Kiermasz Produktów Lokalnych, które odbędą się w niedzielą 28 sierpnia br. na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu.

Śniadanie w opinii specjalistów żywieniowych jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Obfite i bogate w zdrowe, odżywcze składniki daje energię do doskonałego funkcjonowania przez cały dzień. Ponadto polska tradycja w sposób szczególny wśród wspólnie spożywanych posiłków docenia śniadanie. Spożywa się je bowiem w szczególnej atmosferze bliskości rodzinnej, wzmacniającej poczucie więzi międzyludzkich.

Mając na uwadze powyższe chcielibyśmy Państwa serdecznie zachęcić do przybycia na Rynek Starego Miasta z własnym pomysłem na śniadanie. Wspólny posiłek będzie okazją do poczęstowania się nawzajem posiłkiem sporządzonym na tę okazję i przede wszystkim do stworzenia miłej, rodzinnej atmosfery na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu.

Kolejną atrakcją tego dnia będzie Kiermasz Produktów Regionalnych. Podczas wydarzenia wszyscy uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić stoiska wystawców ze wspaniałymi produktami lokalnymi najwyższej jakości. Wśród produktów regionalnych nie zabraknie tradycyjnych wypieków, smakowitych wędlin, regionalnych napitków, lodów własnej produkcji, miodów oraz wielu innych osobliwych smaków kojarzonych z hasłem produktu lokalnego.

Ponadto zachęcamy do udziału w „Przeglądzie produktów lokalnych”, który będzie odbywał się w trakcie trwania Kiermaszu, będzie to niepowtarzalna okazja do wzbogacenia swojej wiedzy na temat produktów lokalnych – sposobów ich wytwarzania i tradycji jaka się z tym łączy.

info: UM Sandomierz

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content