Obwodnica, podatki i budżet obywatelski – konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega (video)

Wybór ostatecznego wariantu budowy obwodnicy Tarnobrzega, planowa obniżka podatku od nieruchomości, osiem projektów budżetu obywatelskiego, stypendia dla sportowców  – to główne tematy dzisiejszej konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

Jaki alkomat kupić?

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wolne miasto Tarnobrzeg
6 lat temu

Wyzwoliciel Tarnobrzega ! Wyzwoliciel Tarnobrzega ! Grzegorz Kiełb !

Dobra zmiana
6 lat temu

Aż 33 miliardy złotych powędrowało lub powędruje w tym roku z budżetu do polskich rodzin. To rekordowa pomoc socjalna, a na tym nie koniec. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku tego typu wydatki będą jeszcze wyższe.

Prawie 17 mld zł kosztuje sztandarowy program rządu PiS – Rodzina 500+. Jeśli dodać do tego ok. 9 mld zł na pozostałe świadczenia rodzinne, to w sumie uzbiera się kwota 33 mld zł.

Polak
6 lat temu
Reply to  Dobra zmiana

PiS swoje ciężko zarobione pieniądze rozdaje? Rozdają tylko po to aby wygrać kolejne wybory a los Grecji która dużo rozdawała jest bliski bo ktoś kiedyś ten dług będzie musiał spłacić.

Dorian
6 lat temu
Reply to  Polak

lepiej jak kasa szła na wielomilionowe odprawy,nagrody,fundusze dla całej armii kolesiów, na najdroższe na świecie autostrady, najdroższe na świecie stadiony. To wam nie przeszkadzało, tylko wam przeszkadza, że dzieci mają co zjeść i sie w co ubrać i pojechać na wakacje, ale nie wy wolicie jak was Miro i inny Zbycho okrada gdzieś pod śmietnikiem albo na stacji benzynowej. Gratuluje!

ewa
6 lat temu
Reply to  Dorian

Teraz dopiero jest kolesiostwa do potęgi entej i marnowanie kasy. Platformo wróć, boś choć nieidealna, to przy 10000 razy lepsza od obecnego dziadostwa

Matrix
6 lat temu

Kiełb a nr do PUPu po przegranych wyborach pobrałeś?

HKWD
6 lat temu

Pytam sie Kielb gdzie obnizka podatkow. Dlaczego 50 osob wiecej pracuje w magistracie. Oszust Kielb a ludzie w TBG to ciekie bolki. Manipulowane prostackimi obiecynkami.

Niech żyje wolność
6 lat temu

Z tego co pamiętam w kwietniu tego roku Prezydent skierował na sesję Rady Miasta projekt uchwały w sprawie zwolnienia z podatku od nieruchomości stanowiącego regionalną pomoc inwestycyjną dla przedsiębiorców inwestujących w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Zwolnieniu z podatku od nieruchomości na 36 miesięcy podlegają grunty, budynki lub ich części oraz budowle lub ich części związane z inwestycją na terenie Parku Technologicznego. Zapisy uchwały nie określają minimalnego nakładu finansowego, zatem inwestycje o niższych nakładach będą mogły liczyć na wsparcie w postaci pomocy publicznej. Intensywność pomocy (czyli udział środków publicznych w kosztach kwalifikowanych) może wynosić od 50% dla dużych przedsiębiorców, 60% dla średnich przedsiębiorców, do 70% dla małych przedsiębiorców. Maksymalna kwota pomocy niepodlegająca notyfikacji komisji UE to 37,5 mln €. Zwolnieniu z podatku nie będą podlegać nieruchomości związane z działalnością handlową, instytucji finansowych, stacji paliw, myjni samochodowych oraz w zakresie wynajmu powierzchni handlowej. Przedsiębiorcy ubiegający się o zwolnienie z podatku od nieruchomości będą zobowiązani do pisemnego zgłoszenia zamiaru korzystania z pomocy jeszcze przed rozpoczęciem prac związanych z inwestycją. Prezydencka intencja jest już kolejnym elementem wspierania przedsiębiorców i inwestycji w Tarnobrzegu. Przed rokiem, uchwałą Rady Miasta wprowadzono pięcioletnie zwolnienie z podatku od nieruchomości, z którego mogą korzystać przedsiębiorcy na terenie całej gminy inwestujący przynajmniej… Czytaj więcej »

Zapytaj w UP
6 lat temu

To kilkanascie osób pracującuch na stażu i pracach interwencyjnych na jakiś okres czasu z urzedu pracy jak co jakiś czas.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content