Tarnobrzeg: „Gorzkie Gody” Ogrodów Działkowych „Związkowiec” (fotoreportaż)

Jubileusz 50-lecia istnienia obchodzili w minioną sobotę członkowie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Związkowiec”. Uroczystości odbyły się w rekreacyjnej wiacie tzw.„Domu Działkowca”, którą wybudowali sami działkowcy.

Z okazji jubileuszu część działkowców otrzymała specjalnie na tę okazję wybite medale. Chwalono się również plonami, zaś okazjonalne przemówienia wygłosili m.in. przedstawiciele władz miasta oraz prezes Rodzinnych Ogrodów Związkowych, Aleksander Gruca.

Kolejne uroczystości „Związkowca” odbędą się już w innych okolicznościach, bowiem kompleks leży na trasie przyszłej drogi obwodowej dla Tarnobrzega. Budowa obwodnicy spowoduje likwidację ponad 30 działek, wzdłuż tych zaś które pozostaną być może pojawią się ekrany dźwiękochłonne. Dla rekreacyjnej wiaty i placu zabaw dla dzieci również trzeba będzie znaleźć nowe miejsce, gdyż ona również leży na trasie przyszłej drogi obwodowej.

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kazek z działek
6 lat temu

Wszystko ładnie i pięknie, medale, dyplomy a nikt nawet nie zająknął się że część naszych działek przestanie istnieć. Nie wypadało mówić prawdy? Co to za prezes?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content