W niedzielę Wisła Sandomierz podejmie Partyzanta z Radoszyc

ZARZĄD SKS WISŁA zaprasza na mecz 8.kolejki IV ligi sezonu 2016/17.Przeciwnikiem będzie drużyna Partyzanta Radoszyce. Mecz odbędzie się w niedzielę 11. września, początek – godz.16.

Sprzedaż biletów rozpocznie się od godziny 15:00.

Ze względu na spadek do niższej klasy rozgrywkowej zmienione zostały ceny biletów:

8 – zł Bilet Normalny
4 – zł BIlet Ulgowy – Kobiety, młodzież do 18 roku życia – po okazaniu legitymacji lub innego dokumentu.

Wejściówki darmowe przysługują;

– Członkom Klubu 100 – po okazaniu legitymacji członkowskiej i opłaceniu składek do Miesiąca Lipiec.
-Honorowym Członkom SKS WISŁ – po okazaniu legitymacji
-Młodzieży do 12 roku życia – po okazaniu legitymacji lub innego dokumentu.
– Zawodnicy MUKS WISŁA Junior – po okaznaiu legitymacji lub dokumentu przygotowanego przez Zarza.
– Zawodnicy SKS WISŁA znajdujący się poza kadrą meczową.
– Zawodnicy SKS WISŁA przebywający na wypożyczeniu w innym klubie.
– Goście Honorowi, zaproszeni – po okazaniu zaproszenia upoważniającego do wejścia.
– Pracownicy MOSiR – po okazaniu legitymacji.
– Inni – posługujący się dowodem/legitymacją która upoważnia do darmowego wejścia na imprezy sportowe.

W Kasie Klubowej sprzedawane będą Karnety na rundę jesienną sezonu 2016/17 w cenie 50 zł.

W przerwie meczu tradycyjnie odbędzie się losowanie nagród. Wszystko na starych zasadach, znanych z poprzedniego sezonu.

– W meczu z Czarnymi już w pierwszej połowie mogliśmy objąć prowadzenie. Dobre okazje mieli Mateusz Michalski i Patryk Tur, ale zabrakło trochę precyzji. Na szczęście po przerwie strzeliliśmy gola, który zapewnił nam ważne zwycięstwo. Jak najdłużej chcemy się utrzymać na pozycji lidera – mówił Jarosław Pacholarz, trener czwartoligowca z Sandomierza.

– Są jeszcze drobne urazy po meczu z Czarnymi Połaniec, ale myślę, że zawodnicy wyleczą je do spotkania z Partyzantem. W zespole jest bardzo dobra atmosfera. Chcemy odnieść kolejne zwycięstwo i nie stracić bramki. Na razie straciliśmy tylko trzy gole, mamy dobrą defensywę i chcemy to kontynuować. Taki jest nasz cel na niedzielny pojedynek z Partyzantem Radoszyce – mówi Mateusz Kulita, kierownik drużyny Wisły.

– Chcemy aby Twierdza na Koseły nie była odczarowana do końca roku. Będzie to trudne zadanie, ale wierzymy że z takim trenerem i takim zespołem jest to jak najbardziej do zrealizowania i to My na koniec roku będziemy Mistrzem Jesieni – mówi Sebastian Wieczorek, Prezes Klubu.

Partyzant Radoszyce – rywal Wiślaków!

Partyzant Radoszyce drużyna założona w 1947 roku. Od początku istnienia klub z Radoszyc nosił nazwę Partyzant. Swoje mecze rozgrywają przy ulicy Krakowskiej 103 w Radoszycach na stadionie o pojemności 1.000 miejsc w tym 504 to miejsca siedzące.

Największym sukcesem drużyny Partyzanta były występy w III lidze w sezonie 2014/15. Był to krótki epizod trwający zaledwie jeden sezon. Drużyna z Radoszyc zajęła 18 pozycję i wróciła do 4 ligi w której występuje po obecnie trwający sezon.

W poprzednim sezonie Partyzant do ostatniej kolejki walczył o zachowanie ligowego bytu – zajmując 13. pozycję z 38 punktami na koncie. Taki sam dobytek miał spadkowicz z Rudek.

W obecnym sezonie drużyna z Radoszyc radzi sobie trochę lepiej i po 7 kolejkach nasz przeciwnik zajmuję 11 pozycję w tabeli z 9 punktowym dorobkiem.

Na wyjazdach Partyzant rozegrał 3 spotkania – zdobywając 2 punkty remisując z Hetmanem Włoszczowa 3:3 i Morawią Morawica 1:1. Punkty zgubili natomiast w Końskich gdzie przegrali z miejscowym Neptunem 2:1.

W ostatniej kolejce podopieczni Jarosława Komisarskiego na własnym obiekcie pokonali Spartę Kazimierze Wielką 2:1 po bramkach Bartosza Sosińskiego i Bartłomieja Paprosa który to gola na wagę wygranej zdobył z rzutu karnego w doliczonym czasie gry.

Ostatni raz Partyzant w Sandomierzu grał w 19 października 2014 roku. Lepsi okazali się Wiślacy pokonując Partyzant 4:0 po bramkach Jarka Piątkowskiego, Mariusza Kukiełki i dwóch trafieniach Damiana Nogaja.

Nie ukrywamy.. powtórka z 2014 roku mile widziana 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content