Rezerwy Siarki wygrywają z Koniczynką Ocice 2:0 (fotoreportaż oraz video HD)

Szóste z rzędu zwycięstwo odniosły rezerwy Siarki Tarnobrzeg które pokonały w derbach Koniczynkę Ocice 2:0 (1:0). Mecz 7. kolejki A klasy rozegrany został w niedzielę na Zwierzyńcu.

Bramki dla Siarki strzelili Kamil Lewandowski w 41 i Kamil Beszczyński w 65 minucie.

WYJŚCIOWY SKŁAD SIARKI: Piętowski – Pieczyrak, Sylwestrzak, Przewoźnik, Wawrylak, Płatek, Głaz, Szypuła, Lewandowski, Beszczyński, Sikora

Po siedmiu kolejkach rezerwy Siarki z dorobkiem osiemnastu punktów zajmują drugie miejsce w tabeli, tracąc do niepokonanego w rundzie jesiennej LZS z Rzeczycy Długiej trzy punkty. Koniczynka zaś plasuje się na ósmym miejscu, mając w dorobku dziesięć punktów.

W ramach ósmej kolejki rezerwy Siarki zmierzą się w Knapach z dwunastym w tabeli Kolejarzem, Koniczynka zaś podejmie plasującą się na trzynastym miejscu Sannę z Zaklikowa.

KLASA OKRĘGOWA

Aż 1:4 OKS Mokrzyszów przegrał z prowadzonym przez trenera Michała Szymczaka Sokołem Sokolniki w meczu 8. kolejki klasy okręgowej. Jedyną bramkę w spotkaniu przeciwko wiceliderowi rozgrywek strzelił Sebastian Ozimek w 89 minucie.

Po ośmiu kolejkach OKS plasuje się na trzynastym miejscu, z dorobkiem dziesięciu punktów. Pierwsze miejsce zajmuje Unia Nowa Sarzyna, mająca na swym koncie dwadzieścia dwa punkty.

W ramach dziewiątej kolejki OKS podejmie siódmego w stawce Sokoła Kamień, który dotychczas zgromadził na swym koncie dwanaście punktów.

KLASA B

Piąte z rzędu zwycięstwo odniósł OKS z Wielowsi, który w meczu 6. kolejki B klasy pokonał Płomień z Chmielowa 7:4. Trzecią z kolei wygraną zanotowała Wspólnota Serbinów zwyciężając na własnym boisku z LZS z Tarnowskiej Woli 4:2. W derbowym starciu lepszy okazał się Junior Zakrzów, pokonując Iskrę Sobów 3:0.

Po sześciu kolejkach mający na swym koncie szesnaście punktów OKS z Wielowsi plasuje się na pierwszej pozycji w tabeli, druga jest Wspólnota, która traci do lidera trzy oczka. Czwarte miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów zajmuje Junior Zakrzów, Iskra zaś, która dotychczas zgromadziła osiem punktów plasuje się na ósmym miejscu.

W ramach 7. kolejki OKS zmierzy się na wyjeździe z plasującym się na szóstym miejscu Łęgiem Kopcie, Wspólnota pojedzie do piątego w stawce LZS z Krzątki, Junior zmierzy się w Hadykówce z dziewiątą w tabeli Ceramiką, Iskra zaś podejmie zajmującego siódmą lokatę KS z Cygan.

źródło: 90minut.pl, Siarka Tarnobrzeg

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content