Łucja Zych i Szymon Skulski najlepsi w Rzeszowie

Dwójka zawodników UKS Delfin Tarnobrzeg – Łucja Zych i Szymon Skulski, wygrała klasyfikację na najlepszego zawodnika w swoim roczniku podczas jesiennej edycji Podkarpackiej Ligii Pływackiej dzieci 10-11 lat. Zawody rozegrane zostały w minioną niedzielę w Rzeszowie.

W turnieju startowało 270 zawodników i zawodniczek z Podkarpacia. UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowała 24 osobowa ekipa w składzie: Skulski Szymon, Zych Łucja, Garbacz Zuzanna, Ślęczka Amelia, Jaworek Anna, Błażejczak Otylia, Chmiel Zuzanna, Jochaniak Aleksandra, Knap Roksana, Michałeczko Hanna, Michałeczko Zosia, Rękas Kinga, Włodarczyk Milena, Zięba Marcelina, Brożyna Eryk, Kępa Eryk, Brzozowski Szymon, Bzdyra Bartłomiej, Chmielowski Adam, Kalita Jakub, Moskot Dawid, Szczepan Piotr, Torba Łukasz, Urbański Krzysztof.

Bardzo dobrze zaprezentowały się sztafety mieszane 4×50 m stylem dowolnym. Sztafeta 10-latków w składzie: Ł. Zych, P. Szczepan, O. Błażejczak, Sz. Brzozowski, zajęła III miejsce z czasem 2:40,44, a sztafeta 11-latków w składzie: Z. Garbacz, Sz. Skulski, K. Urbański, A. Jaworek, II miejsce z czasem 2:21,65.