Tarnobrzeg: Ruszyła Amatorska Liga Tenisa Stołowego (fotoreprotaż oraz video HD)

Siedem drużyn z Tarnobrzega oraz po jednej z Grębowa i Przyszowa bierze udział w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego, której rozgrywki...

Siedem drużyn z Tarnobrzega oraz po jednej z Grębowa i Przyszowa bierze udział w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego, której rozgrywki zainaugurowane zostały w minioną środę. Organizatorami ligi są Stowarzyszenie Prolander oraz IKS Jezioro Tarnobrzeg.

Zespoły rywalizują systemem każdy z każdym, na zakończenie rundy cztery pierwsze drużyny awansują do fazy play-off, która wyłoni zwycięzców ligi. Dodatkowo wszyscy uczestnicy ligi zmierzą się w turnieju indywidualnym.

WYNIKI PIERWSZYCH SPOTKAŃ PIERWSZEJ KOLEJKI

BETA TEAM – IKS I JEZIORO Tarnobrzeg 0:9
IKS II JEZIORO Tarnobrzeg – PROLANDER 3:6

Dokończenie pierwszej kolejki planowane jest na środę 19 października. O godzinie 18.30 zmierzą się drużyny Pinus z Otymistami oraz Tornado Przyszów z Paragrafem Tarnobrzeg. Mecze rozgrywane są w hali sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, przy ulicy Kopernika.

foto&video: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Euro 2020. Strefa Kibica w Tarnobrzegu

Władze Tarnobrzega planują uruchomienie Strefy Kibica w związku z tegorocznymi Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej. „Miejska Strefa Kibica” funkcjonowała już...