Pierwsza wyjazdowa wygrana siatkarzy Siarki Tarnobrzeg

Siatkarze Siarki Tarnobrzeg pokonali SST Lubcza Racławówka II 3:1 (23:25, 25:23. 25:9, 25:14) w meczu 2. kolejki w grupie 1 IV ligi podkarpackiej. To drugie z rzędu zwycięstwo tarnobrzeskich siatkarzy i pierwsze odniesione na parkiecie rywali.

Po dwóch kolejkach siatkarze Siarki zajmują drugą lokatę w tabeli, mając tyle samo punktów co liderujący rozgrywkom MOSiR z Jasła.

W ramach 3. kolejki nasz zespół podejmie Salos Rzeszów. Najbliższy rywal Siarki jeszcze w tym sezonie nie wygrał, przegrywając z zespołem z Jasła 0:3 oraz drużyną z Dębicy 1:3. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 23.października.

mecz
7 lat temu

W dniu dzisiejszym odbył się mecz 3 kolejki siatkarzy między Siarka Tarnobrzeg a zajmujacy ostatnie miejsce po rozgranych 2 kolejkach klubem z Rzeszowa. Każdy myślał ze to bedzie łatwy mecz jak pokazał pierwszy set wygrany przez gospodarzy 25:10. Siarka zdobywała punkt za punktem dlatego set trwał 10 min. Zawodnicy uwierzyli ze mecz skonczy sie bardzo szybko ale byli w błedze. Kazdy dobrze o tym wie ze słabszy motywuje sie na silniejszego.Siarka odała darmowych serwisow gościom ale Rzeszowianie tez sie odgryzali dobrymi akcjami i nie pokazywali ze sa młado druzyna do obicia. Ale tego seta tez wygrali gospodarze kiedy poczatek przegrywali. Najśmieszniejszym był setem jaka pokazali swoja prace sedziowie pokazujac 2 czerwone kartki i 1 żółta gościom i zabierajac 1 punkt gospodarzom. I ten set był smieszy wykonaniu jednego i drugiego zespołu bo to bylo widoczne po zawodnikach. Wiec w taki sposob Siarka odniosła drugie zwycienstwo w domu wygrywajac 3:0 a w setach 25:10 25:17 25:18 i taka przestroga nie lekcewarzcie przeciwnika.