Ciężki mecz siatkarzy Siarki. Wygrana z Racławówką po tie – breaku (fotoreportaż oraz video HD)

Po serii wyjazdowych spotkań i przerwą spowodowaną zakończeniem pierwszej fazy rozgrywek grupowych, siatkarze Siarki powrócili do tarnobrzeskiej hali, by w meczu 7. kolejki zmierzyć się z SST Lubcza Racławówka II.

Po ciężkim i wyrównanym spotkaniu górą okazali się siatkarze Siarki, pokonując rywali 3:2 (25:21, 12:25, 25:21, 15:25, 15:11)

Do końca fazy grupowej pozostało jeszcze trzy kolejki, obecnie tarnobrzeska ekipa zajmuje trzecie miejsce w tabeli, na pierwszym miejscu plasuje się MKS MOSiR Jasło, na drugim zaś ostatni rywal Siarki z Racławówki.

Do drugiej fazy awansują trzy pierwsze zespoły, w następnym meczu Siarka zmierzy się na wyjeździe z ostatnim w stawce Salosem z Rzeszowa.