Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

Portal NadWisłą24. pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega, podczas której Grzegorz Kiełb odniesie się do informacji przekazanych w trakcie dzisiejszej konferencji Prawa i Sprawiedliwości – link do konferencji tutaj

Konferencja odbędzie się w środę 7. grudnia, początek godzina 12.

Retransmisja dostępna będzie tuż po zakończeniu konferencji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
arturek
6 lat temu

Czyli sialala napieprzanka trwa. Duże dzieciaki dorwały się do władzy i się naparzają przed kamerami a miasto jak było tak jest w czarnej odbytnicy.

ABW
6 lat temu

Do stolicy nie, do województwa nie ,na sesję też rzadko kiedy !- Ale przed kamerami zawsze Pan Kiełb jest.

Prawnik
6 lat temu

Nie rozumiem tego całego szumu – jeśli Pan Brzezowski czuje się pokrzywdzony decyzją Prezydenta i uważa, że jest ona oparta na nieprawdziwych przesłankach ma różne drogi odwoławcze od tego zarządzenia: 1. Może wezwać Pana Kiełba w trybie art. 101 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (u.s.g.) do usunięcia naruszenia swego interesu prawnego i uprawnień – zaś w przypadku bezskuteczności takiego wezwania (czyli braku pozytywnego ustosunkowania się Prezydenta Kiełbaw ciągu 30 dni od daty wpływu wezwania) – może wnieść skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Rzeszowie w terminie 30 dni od dnia doręczenia odpowiedzi Prezydenta na wezwanie do usunięcia naruszenia interesu, a jeżeli Prezydent nie udzieliłby odpowiedzi na wezwanie – w terminie 60 dni od dnia wniesienia wezwania (art. 53 § 2 p.p.s.a. w zw. z art. 101 ust. 1 u.s.g.). 2. Może złożyć skargę do Wojewody Podkarpackiego (która należy do PiS tak swoją drogą) i zainicjować postępowanie nadzorcze, które może zakończyć się unieważnieniem zarządzenia 3. Może złożyć skargę – na zasadach ogólnych k.p.a. (art. 227 w zw. z art. 229 pkt 3 k.p.a.) – do Rady Miasta na działanie Prezydenta 4. Może wnieść odwołanie do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu – IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych – zgodnie z art.… Czytaj więcej »

palik
6 lat temu

oni wszyscy siebie warci.
tylko czekać zbawcy z Baranowa co przebiera już nóżkami.

najlepszą scenę odegrał Motyka,jaki smutny,złamali mu kręgosłup ale co myślał ?
przecież jest sekciarzem pisowskim.

Kiełb też żałosny i zakłamany,zostanie się mu jeno Jola.

Ciekawy
6 lat temu

Czy obecni wczoraj na sali radni, w tym przewodniczący rady miasta na czas tego typu konferencji biorą urlop w swoich miejscach zatrudnienia? Było by nie w porządku gdyby wykonywali czynności polityczne w godzinach swojej etatowej pracy. Chcę aby dziennikarze, o ile takich mamy w Tarnobrzegu zajęli się tym tematem.

Chryzantemy zlociste
6 lat temu

Boże uchowaj Tarnobrzeg przed Pluta. Wybierajcie kogo chcecie nawet Zycha Ale nie Pluta.

mariano
6 lat temu

Jeśli chcemy mieć wreszcie prezydentem e dorosłego poukładanego i mądrego facetaa nie kłótliwych dzieciaków albo nawiedzonego płaczka to trzeba wybrać właśnie Plutę.

Rafał
6 lat temu

Ciekawy jestem co dziś Kiełb powie

ABW
6 lat temu

A może Pan Kiełb się pochwali co do tej pory zrobił samodzielnie ?

adam
6 lat temu

ale jaja! 36 tysięcy dla firmy na szkolenie dla ilu ludzi z wydziału oświaty? 6???

barbara
6 lat temu

Prezydent zaorał trzech tenorów. Brawo!

ABW
6 lat temu
Reply to  barbara

A co niby takiego fajnego według Ciebie powiedział ? Bo jak dla mnie to mało konkretny jest prezydent !

Baltazar
6 lat temu
Reply to  ABW

Na pewno jest bardziej konkretny niż jego poprzednik na tym stanowisku, który gadał co mu ślina na język przyniosła. Liczą się konkrety i te konkrety zostały podane,aczkolwiek taka wojna na półmetku prezydentury Grzegorza Kiełba nie służy nikomu, a już na pewno nie mieszkańcom Tarnobrzega.

Mieszkaniec
6 lat temu

Mam dość tego Pisowskiego miasta – BRAWO PREZYDENCIE – zastępcy są po to aby pracować dla Prezydenta , myśleli , że będą „pierdieć” w stołki hehhe.

ABW
6 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Masz dość PiS-u ? Hmmm, a ciekawe czy czasami pierwszy wniosku o 500 plus nie składałeś !? Prawda jest taka , że jak PiS coś daje to wtedy jest cacy, a za chwilę się o tym zapomina !
Ja akurat jestem im wdzięczny, bo nigdy od żadnego rządu nic nie dostałem !!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content