Mikołaj odwiedził młodych Siarkowców (fotoreportaż oraz video HD)

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i dziś spotkanie z Siarkowym Mikołajem było niezwykle udane. Prezenty trafiły zarówno do dzieci trenujących w Siarce, jak i tych, które przyszły kibicować rodzeństwu w sportowych zmaganiach.

Hitem tegorocznej edycji Siarkowego Mikołaja był turniej „Bubble Football” w którym uczestniczyły najstarsze roczniki Siarkowej Młodzieży. Emocji nie zabrakło również w tradycyjnym turnieju piłki nożnej, do którego zaproszono najmłodszych. Mimo iż była to tylko zabawa, dzieciaki nie szczędziły sił, imponując boiskowym zaangażowaniem i walką.

Przerwy pomiędzy konkurencjami umilały występy artystyczne grupy dziewcząt z Cheerleaders Siarka.

Do udziału w drugiej edycji Siarkowego Mikołaja milusińskich zaprosił klub Siarka Tarnobrzeg S.A. przy wsparciu UM Tarnobrzeg.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
klemens
5 lat temu

Cheerleaders to zbyt odważne stwierdzenie. Te dziewczyny z tańcem niewiele wspólnego nie mają. A co do imprezy na duży plus.

bo tarnobrzeg to jednak tarnobrzeg
5 lat temu

Cheerleaders tak tańczą jak koszykarze graja

rodzic
5 lat temu

Bardzo fajna impreza zorganizowana przez klub. Nie wiedziałam że tylu piłkarzy trenuje w klubie. Jak wyszli wszyscy w takich samych koszulkach to było widać siłę. Mikołajki udane, syn zadowolony to najważniejsze.

Normalny
5 lat temu

Dziewczyny z Cheerleaders Siarka są super. Fajnie jakby na wiosnę wspierały piłkarzy.

Ala
5 lat temu

Mnie teraźniejsze cheerleaderki podobają się o wiele bardziej niż poprzednie zespoły. Z meczu na mecz widać co raz większy progres. Widać, że kochają tańczyć i potrafią, możliwe, iż pojawiają się pewne niedociągnięcia, no ale często spowodowane są nieogarnięciem zawoników, a nawet sędziów. Po nad to warto zwrócić uwagę na to, że od rozpoczęcia sezonu skład się nie zmienił i na każdym meczu jest ok. 10 dziewczyn. I nie potrzebują dodatkwych pomocników, jak w zeszłym sezonie

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content