Wisła Sandomierz gotowa do walki o powrót do 3. ligi. Efektowna prezentacja drużyny trenera Pacholarza (fotoreportaż oraz video HD)

W najbliższy weekend meczem wyjazdowym z Neptunem Końskie sandomierska Wisła zainauguruje rundę wiosenną. Przed drużyną trenera Jarosława Pacholarza 17 meczów ligowych i jeden cel – powrót na trzecioligowe boiska.

Runda wiosenna na czwartoligowych boiskach w grupie świętokrzyskiej zapowiada się niezwykle ciekawie, aspiracje do walki o awans zgłasza nie tylko lider jesieni czyli Wisła Sandomierz ale również m.in. rezerwy Korony Kielce, które zajmują obecnie drugie miejsce w grupie.

Do rozgrywek sandomierska drużyna przystąpi ze zmianami w składzie, zespół wzmocnili Nikanovich (Karpaty Krosno), Siepierski (Karpaty Krosno), Juda (Sokół Nisko), Drapsa (Wisła Puławy). Z kolei na wiosnę w Wiśle nie zobaczymy – Arkadiusza Kosno i Jakuba Kwietnia, obaj zawodnicy trafili na wypożyczenie do Alitu Ożarów. Zakończone zostało również wypożyczenie z Siarki Łukasza Bukały i Sebastiana Mandzelowskiego. Bliski odejścia jest również Maciej Stróżak i Damian Pietrasik, Stróżak ze względów osobistych przymierzany jest do klubów bliżej miejsca zamieszkania.

Podczas prezentacji kibice mogli zobaczyć nowe stroje w których piłkarze Wisły walczyć będą w rundzie wiosennej na czwartoligowych boiskach. Nie zabrakło pokazów multimedialnych, okolicznych wystąpień, prezentacji grup młodzieżowych oraz podziękowań dla sponsorów, dzięki którym Wiślacy mogą spokojnie walczyć o upragniony awans. Jak zawsze kibice przyznali statuetkę dla najbardziej walecznego zawodnika jesieni – w tym roku trafiła ona do pomocnika Marcina Sudego.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content