Świetna inauguracja piłkarskiej wiosny w Ocicach. Koniczynka – San Wrzawy 5:1 (video HD)

Piłkarze Koniczynki Ocice dostarczyli dzisiaj swoim kibicom sporo radości, pokonując San Wrzawy 5:1 (3:0) w meczu inaugurującym rundę wiosenną w A klasie. Było to jak najbardziej zasłużone zwycięstwo podopiecznych trenera Mariusza Łukawskiego.

Już w pierwszej połowie Koniczynka zaaplikowała rywalom 3 bramki, po trafieniach Jana Kołodzieja w 11 minucie, Marcina Ordona w 30 i Sylwestra Cebuli w 32 minucie. Po przerwie, nieco uśpieni pewnym prowadzeniem piłkarze z Ocic pozwolili rywalom na stworzenie kilku groźnych sytuacji, a w konsekwencji na strzelenie bramki w 73 minucie. Odpowiedź podopiecznych trenera Łukawskiego na trafienie gości była miażdżąca, najpierw w 80 minucie gola zdobywa Łukasz Dziadura zaś zaledwie dwie minuty później na listę strzelców ponownie wpisuje się Sylwester Cebula, ustalając wynik meczu na 5:1.

Zgodnie z planem czyli zwycięstwem, wiosnę zainaugurowały rezerwy Siarki, które pokonały Czarnych z Lipy 6:0 – skrót oraz zdjęcia z tego meczu tutaj

W ramach 17. kolejki A klasy rezerwy podejmą Koronę z Majdanu Królewskiego, Koniczynkę zaś czeka mecz w Kępiu Zaleszańskim.

KLASA OKRĘGOWA

Piłkarze z Mokrzyszowa udanie zrewanżowali się Strzelcowi z Dąbrowicy za porażkę w rundzie jesiennej 2:4, wygrywając dzisiaj na boisku rywala 3:1. Bramki dla OKS-u strzelili Michał Kułaga, Patryk Bałata oraz zawodnik gospodarzy po trafieniu samobójczym.

W ramach 20. kolejki klasy okręgowej OKS podejmie Olimpię z Pysznicy.