Każda seria ma swój koniec. OKS Mokrzyszów przegrywa z Olimpią z Pysznicy 1:3 (video HD)

OKS Mokrzyszów przegrał dzisiaj z Olimpią z Pysznicy 1:3 (0:0) w meczu 20. kolejki klasy okręgowej, przerywając tym samym serię siedmiu spotkań bez porażki.

Na prowadzenie OKS wyszedł w 55 minucie kiedy to podyktowanego karnego na bramkę zamienił Michał Kułaga. Zaledwie pięć minut później, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Damian Wolak i zespół Michała Złotka kończył mecz w osłabieniu.

Grę w przewadze szybko wykorzystali goście, najpierw w 71 minucie Roberta Biało pokonał Albert Dziura, 4 minuty później było już 1:2 po trafieniu Michała Ubermana, zaś wynik spotkania ustalił w 80 minucie Wojciech Sobiło.

O pełną pulę OKS zagra w sobotę 15 kwietnia br. w Jaskowicach, gdzie zmierzy się z szóstą w stawce Bukową.

KLASA A

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg przegrały 0:1 z Koroną Majdan Królewski, zaś Koniczynka Ocicie zremisowała 1:1 w Kępiu Zaleszańskim, w meczach 17. kolejki A klasy. W następnej kolejce plasująca się na siódmym miejscu Koniczynka podejmie przedostatni w stawce KS z Woli Baranowskiej, zaś zajmujące jedenaste miejsce rezerwy czeka mecz w Zaklikowie z sąsiadującą w tabeli Sanną. Oba spotkania zaplanowane są na sobotę 15. kwietnia br.

foto&video: Agnieszka Nycz