Robert Rzepiela strzela bramkę w 93 minucie! OKS Mokrzyszów wygrywa z Górnovią 2:1 (video HD)

OKS Mokrzyszów wygrał z Górnovią z Górnego 2:1 w meczu 27. kolejki klasy okręgowej. Efektowną bramkę na wagę trzech punktów strzelił Robert Rzepiela w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

Dzięki zwycięstwu OKS awansował na siódme miejsce w tabeli, mając tylko punkt straty do szóstego Słowianina z Grębowa, oraz dwa punkty straty do czwartej i piątej lokaty zajmowanej kolejno przez Bukową z Jastkowic i Olimpię z Pysznicy.

Do końca sezonu pozostało jeszcze siedem kolejek, w najbliższej podopieczni trenera Michała Złotka zmierzą się w Skopaniu z miejscowym Wisanem.

OKS MOKRZYSZÓW – GÓRNOVIA GÓRNO 2:1 (1:1)

1:0 – Michał KUŁAGA 10′
1:1 – Adrian PERLAK 40′
2:1 – Robert RZEPIELA 90+3

OKS: Biało – D. Wolak, Bażant (Leptacz 77′), T. Wolak, Rzepiela, Malicki (Zasadni 20′), Laskowski, Kułaga, Guściora, Bożek (Rodzeń 70′), Bałata (Tokarski 46′)

GÓRNOVIA: Dudzik (Bolko 46′), Zagaja, Trała, Szewczyk, Radomski, Pieniek, Perlak, Partyka, Miazga, Kida (Korzenny 50′)

żółte kartki: Rzepiela – Perlak