Drugie miejsce koszykarzy Siarki Tarnobrzeg w memoriale im.Kazimierza Wacławczyka i Witolda Kusia (fotoreportaż oraz video HD)

Koszykarze Siarki Tarnobrzeg zajęli drugie miejsce w zakończonym wczoraj memoriale im. Kazimierza Wacławczyka i Witolda Kusia. W meczu finałowym podopieczni trenera Arkadiusza Papki przegrali z Sokołem Łańcut 82:88.

Na trzeciej lokacie uplasowała się drużyna Znicza Pruszków, która w małym finale pokonała KK Warszawę 76-54.

Za najlepszego zawodnika turnieju trenerzy uznali Piotra Niedźwiedzkiego z Siarki, zaś najwięcej punktów zdobył Marek Zywert z Sokoła.

SIARKA TARNOBRZEG – SOKÓŁ ŁAŃCUT 82:88

SIARKA: Czyżnielewski 21, Stanios 19, Niedźwiedzki 15, Sewioł 11, Grzeliński 7, Rypiński 7, Nowicki 2