Tarnobrzeg: We wtorek 17. października spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem

Andrzej Pilipiuk, jeden z najpoczytniejszych polskich pisarzy literatury fantastycznej, będzie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu.

Spotkanie z autorem cykli o Jakubie Wędrowyczu, o Kuzynkach Kruszewskich oraz wielu innych powieści i opowiadań, odbędzie się w sali odczytowej MBP, we wtorek 17. października. Początek godz.18

 Wstęp wolny

Andrzej Pilipiuk (ur. 1974, Warszawa) z wykształcenia archeolog, z zamiłowania pisarz, tropiciel ciekawostek jest jednym z najpoczytniejszych polskich pisarzy literatury fantastycznej. Czterokrotny laureat prestiżowej nagrody Nautilusa i Nagrody Literackiej im. Janusza Zajdla, uhonorowany Pucharem Bachusa i Srebrną Muszlą, nominowany do Śląkfy, nagrody Śląskiego Klubu Fantastyki w kategorii „Pisarz roku”. Autor znany jest czytelnikom m.in. z „Kronik Jakuba Wędrowycza”, ,,Norweskiego dziennika”, ,,Kuzynek”, ,,Pana Samochodzika”, ,,Oka Jelenia” i „Trucizny”, na podstawie której nakręcono serial „Zatruty czwartek”. Miarą jego sukcesu jest 30 napisanych powieści wydanych w ciągu dekady, milion sprzedanych książek i tyle samo wiernych czytelników.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content