8 bramek na Zwierzyńcu. Rezerwy Siarki pokonują rezerwy Stali Stalowa Wola w IV rundzie PP na szczeblu podokręgu Stalowa Wola(fotoreportaż oraz video HD)

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg pokonały drugą drużynę Stali Stalowa Wola 5:3 (2:1) w meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola. Hat – tricka w spotkaniu zanotował Krzysztof Ropski, pozostałe dwie bramki dla Siarki strzelił zaś Konrad Zaradny.

SIARKA II TARNOBRZEG – STAL II STALOWA WOLA 5:3 (2:1)

1:0 – Krzysztof ROPSKI 12′
2:0 – Kamil ZARADNY 40′
2:1 – Grzegorz JANISZEWSKI 45′
2:2 – Mateusz WÓJCIK 46′
3:2 – Konrad ZARADNY 75′
4:2 – Krzysztof ROPSKI 78′
5:2 – Krzysztof ROPSKI 86′
5:3 – Kacper ŚPIEWAK 90′

SIARKA: Jedynak – Wawrylak, Beszczyński, Barteczko, Głaz, Kabała, Furgacz, Woźniak, Zaradny (85′ Majcher), Ropski (90′ Matysiak), Sztuka (80′ Lubowicki)

Obok rezerw Siarki w półfinale PP na szczeblu podokręgu Stalowa Wola, zagrają jeszcze Olimpia Pysznica która pokonała LZS Zbydniów 4:1, Sokół Sokolniki po zwycięstwie w Nowej Sarzynie 2:0 oraz LZS Jadachy, który pokonał Sokół Kamień 5:4.

źródło: własne, Siarka Tarnobrzeg

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
5 lat temu

Na początek mała uwaga do Redakcji – Puchar jest rozgrywany na szczeblu PODOKRĘGU Stalowa Wola, a nie na szczeblu okręgu. Na szczeblu okręgu są w naszym województwie rozgrywane równolegle rozgrywki Pucharu Polski na obszarze OZPN Jarosław oraz OZPN Krosno, pozostałe dwa puchary są organizowane przez Podokręgi Rzeszów-Dębica (łącznie) oraz Podokręg Stalowa Wola. Zwycięzcy tych 4 pucharów grają następnie półfinały i finał na szczeblu województwa, zaś zwycięzca reprezentuje województwo podkarpackie w kolejnej edycji Pucharu Polski już na szczeblu centralnym (tam, gdzie swoją przygodę z PP rozpoczynają m.in. pierwsze drużyny Siarki i Stali). Poza tym czepialstwem z mojej strony, fotogaleria i video z meczu wraz z wywiadami z trenerami są świetne, gratuluję reportażu! Bardzo przyjemnie się go ogląda, a wiem że to kawał ciężkiej pracy 😉 Kolejna uwaga, bardziej do klubu – szkoda, że mecz nie odbywał się na stadionie, myślę, że przy odpowiednim informowaniu można byłoby uzbierać frekwencję nie gorszą od średniej liczby widzów na naszych meczach domowych. Tym bardziej, że był to mecz ze Stalówką, a jak okazało się już post factum, był on godny finału tych rozgrywek i na tym szczeblu. Już kiedyś pisałem, że liczę na to, że zwycięzca tego meczu sięgnie po puchar i awansuje do rozgrywek… Czytaj więcej »

Tarnobrzeżanin
5 lat temu
Reply to  NW24

Nie ma sprawy, taki błąd praktycznie bez znaczenia 🙂 No, ale im lepszy dziennikarz, tym więcej trzeba wymagać 😀 Tak czy siak, gdyby nie Wy to raczej wiele osób by nie mogło obejrzeć bramek z wczorajszego meczu, ani tym bardziej odsłuchać wywiadów, więc czapki z głów! 😉

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content