Pogrom w Stalach. Transdźwig – Koniczynka Ocice 8:0 (fotoreportaż oraz video HD)

Piłkarze Transdźwigu Stale bez skrupułów wykorzystali kryzys w Koniczynce Ocice w meczu 14. kolejki aplikując rywalom aż 8 bramek. Cztery gole strzelił Przemysław Stąporski, trzy Mirosław Kabata, jednego zaś Kamil Janeczko.

Dla Koniczynki była to ósma z rzędu i jedenasta porażka w sezonie. Dodatkowo, od siedmiu kolejek podopieczni trenera Łukawskiego nie strzelili bramki. Fatalną postawę w rundzie jesiennej zespołu z Ocic odzwierciedla ostatnie miejsce w tabeli, z dorobkiem zaledwie pięciu punktów.

Na drugim biegunie ligowej tabeli jest Transdźwig, który obecnie zajmuje pierwsze miejsce, gdyż drugie w stawce Jadachy mają jeden zaległy mecz do rozegrania. W walce o awans do klasy okręgowej są jeszcze rezerwy Siarki, które dziś wygrały w Knapach z Kolejarzem aż 8:1.

Bez problemów z rywalem z Woli Baranowskiej poradził sobie OKS Wielowieś, który na własnym boisku wygrał 4:1.

W ostatniej ligowej kolejce LZS Jadachy podejmie Transdźwig, rezerwy zmierzą się na Zwierzyńcu z WKS Zabrnie, OKS Wielowieś pojedzie do Jezioraka, Koniczynkę zaś czeka mecz na własnym boisku z KS-em z Żupawy.

TRANSDŹWIG STALE – KONICZYNKA OCICE 8:0 (3:0)

1:0 – Przemysław STĄPORSKI 3′
2:0 – Przemysław STĄPORSKI 18′ (k)
3:0 – Kamil JANECZKO 21′
4:0 – Mirosław KABATA 55′
5:0 – Mirosław KABATA 56′
6:0 – Przemysław STĄPORSKI 65′
7:0 – Mirosław KABATA 73′
8:0 – Przemysław STĄPORSKI 74′

KLASA B

Rundę jesienną zakończyły zespoły grające w B klasie. Po przegranej ze Strażakiem Przyszów 1:2 i dzisiejszym remisie z LZS Żabno 3:3, fotel lidera stracił Junior Zakrzów, który ostatecznie zimę spędzi na czwartej lokacie, ze stratą zaledwie trzech punktów do pierwszego w stawce Płomienia Trześń.

Na trzecią lokatę ze stratą dwóch punktów do lidera awansowała zaś Wspólnota, która w ostatnim meczu w rundzie rozgromiła LZS w Wydrzy aż 9:2. Jeszcze efektowniej rundę zakończyła Iskra, która Płomieniowi z Chmielowa zaaplikowała aż 16 bramek. Ostatecznie zespół z Sobowa do wiosny „przezimuje” na siódmym miejscu w tabeli, ze stratą zaledwie pięciu punktów do pierwszego miejsca.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
3 lat temu

Starzy siarkowcy nadal w formie, ciekawie zapowiada się konfrontacja z Wolanem

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x