KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg rozbił GLKS Nadarzyn (fotoreportaż oraz video HD)

Zwycięstwo Siarki-ZOT Tarnobrzeg 3:0 nad GLKS-em Nadarzyn tylko potwierdziło, że wszystkie tarnobrzeżanki są w dobrej formie. I chociaż w zawodach World Tour w Sztokholmie, z których dopiero co wróciły, wyniki zawodniczek oprócz Li Qian, nie były idealne, to konfrontacja z tak wymagającymi rywalkami była idealnym treningiem przed ligową potyczką.

Zwłaszcza Katarzyna Ślifirczyk dotkliwie się o tym przekonała zdobywając w całym spotkaniu z Li Qian zaledwie dziesięć oczek. – Musisz więcej trenować – „Mała” dobrotliwie żartowała po meczu z rywalki, która z wyrzutem patrzyła na Qian za tak bezlitosne potraktowanie.

Jednak to zwłaszcza Wiktoria Pawłowicz rozegrała świetne spotkanie przeciwko Klaudii Kusińskiej. Pomimo wyrównanej gry nie oddała jej nawet seta wyraźnie przeważając w końcówkach. – Widać, że Wika poprawiła grę w obronie. Teraz coraz bardziej przypomina ścianę od której odbijają się wszystkie ataki. Gra spokojniej i pewniej, bliżej stołu, co od razu ma przełożenie na jej funkcjonowanie. To bardzo mnie cieszy – komentuje występ Pawłowicz trener Zbigniew Nęcek.

Zresztą nie tylko Białorusinka zasłużyła na pochwały. – Przyjechaliśmy z Warszawy przed pierwszą w nocy, ale dziewczyny bardzo ładnie się skoncentrowały i bez narzekania na zmęczenie przygotowały do ligowego występu. To budujące, jak się ma w pełni profesjonalny zespół – dodaje szkoleniowiec mistrzyń.

Teraz przed podopiecznymi trenera Nęcka dwa najważniejsze spotkania w tym roku, w ramach grupowych rozgrywek Ligi Mistrzyń, w których to nasze zawodniczki bronić będą pierwszego miejsca w grupie.

I o ile piątkowe, wyjazdowe spotkanie z TUS BAD Driburg wydaje się, ze względu na kadrowe kłopoty rywalek formalnością, to grudniowe starcie w Tarnobrzegu z francuskim CP LYSSOIS LILLE Metropole zapowiada się na zacięty mecz, bowiem w rewanżowym spotkaniu, rywalki wystawią mocniejszy skład.

W pierwszym meczu KTS wygrał 3:1. Rewanż rozegrany zostanie w piątek 1. grudnia br., początek godz.18.

KTS SIARKA ZOT TARNOBRZEG – GLKS SCANIA NADARZYN 3:0

LI Qian – Katarzyna ŚLIFIRCZYK 3:0 (11:1, 11: 4,11: 5),
Wiktoria PAWŁOWICZ – Klaudia KUSIŃSKA – 3:0 (11:8, 11:8, 11:7),
Kinga STEFAŃSKA – Paulina KRZYSIEK 3:0 (11:3, 11:7, 11:3)

VIDEO Z MECZU JUŻ WKRÓTCE. ZAPRASZAMY

źródło: KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg

foto&video: Agnieszka Nycz

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Siarkowiec
3 lat temu

Złota Siarka

bo tarnobrzeg to jednak tarnobrzeg
3 lat temu

Brawo dziewczyny jesteście dumą Tarnobrzega

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x