Tarnobrzeg: Przywitanie Nowego Roku na placu Bartosza Głowackiego (fotoreportaż oraz video HD)

Tarnobrzeżanie przywitali nowy rok na wspólnej zabawie, która odbyła się na placu Bartosza Głowackiego.

O 22.00 zgromadzonych na rynku mieszkańców miasta didżej zaprosił do tańca. Na uczestników sylwestrowego spotkania czekały też konkursy z nagrodami i niespodzianki. Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb złożył radośnie bawiącym się mieszkańcom noworoczne życzenia, a o północy niebo rozświetlił pokaz sztucznych ogni.

Noc sylwestrowa zgromadziła wielu amatorów wspólnej zabawy pod gwiazdami. Rok 2018 to czas wielu ważnych dla miasta wydarzeń – m.in. obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 425-lecie nadania Tarnobrzegowi praw miejskich. Będą one kolejną okazją do wspólnego, radosnego świętowania. Życzymy wielu radosnych chwil i pomyślności w 2018 roku.

info: UM Tarnobrzeg

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
3 lat temu

Poziom imprezy jak w przeciągu ostatnich lat – szkoda nawet komentować.

Zastanawia mnie inny fakt – kiedyś ktoś weźmie za bety osobę organizującą tą „imprezę”. Od kilku lat jest to organizowane wbrew jakimkolwiek normom bezpieczeństwa – alkohol, fajerwerki w każdym kącie, nie mówiąc z prawie całkowitym braku ochrony, karetki itp. Czy takie masówki nie są objęte żadnymi przepisami od bezpieczeństwa? Cud że jeszcze nikomu się nic nie stało podczas tych „sylwestrów” . Może jednak warto zainwestować w bezpieczeństwo mieszkańców zamiast wystrzelić te pieniądze w powietrze?

i zwierzaki będą zdrowsze 🙂

Dorian
3 lat temu

Na imprezy nad zalewem w sezonie albo na imprezke zlotego melona kasa płynie szerokim strumieniem a sylwester z roku na rok coraz bardziej żałosny.

B
3 lat temu
Reply to  Dorian

Niestety jeżeli chodzi o naszą miejską „imprezkę złotego melona” to jest pan w błędzie.

Wim
3 lat temu

Ludzie na pacu Bartosza jacyś drętwi, zdjęcia też nie powalają, może dlatego że nie było fajnych ludzi do zdjęć.
Tarnobrzeg pomału robi się taką małą prowincją 😉

lolitka
3 lat temu

Powiedziałabym nawet ze nie pomału ale w bardzo szybkim tempie staje się zadupiem .Mówi się nawet ze to dzielnica pracownicza Stalowej Woli.

Janusz
3 lat temu

Za spokojnie było? Ludzie drętwi ? Trzeba było jechać do Berlina lub Paryża i witać Nowy Rok w otoczeniu mohamedów,abdulów i innych czornych.

krasomówca
3 lat temu

a mało to Tarnobrzeżan dorabia w Paryżu czy Londynie by o Niemcach nie wspomnieć ?
wskaźniki Gus pokazują,że z roku na rok emigracja do zachodnich sąsiadów wśród Polaków rośnie,a może to tylko Polki chcą takiego jak heban ciemnego kochanka ?

eryk
3 lat temu

a JA TANCZYĆ CHCE I przetańczyłem cała noc na rynku

greg
3 lat temu

tak wyglada sylwester na zadupiu swiata
– wies tanczy i spiewa…

Robin
3 lat temu

Obecnie rządzący miastem nie mają pomysłu na rządzenie to i Sylwester na odpierd… Ważne aby co miesiąc urzędnikom wypłata wpływała w terminie. Urzędnicy o zerowym potencjale. Byle jakaś robota była. Szkoda że wszystko w naszym mieście jakieś takie nijakie, bez pomysłu. Kamieni kupa…

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x