Poduszki Natulen na zdrowy sen

Natulen to firma, która tworzy produkty, sprzyjające człowiekowi i powstające w harmonii ze środowiskiem. Świat przyrody podpowiada wiele rozwiązań na zminimalizowanie sztucznych produktów w naszej przestrzeni. Natura zawiera wszystko, co potrzebne jest człowiekowi i co dla niego bezpieczne.

Stąd pomysł na tworzenie ekologicznych lnianych, bawełnianych poduszek pachnących ziołami i suszonymi kwiatami, podnoszących jakość naszego snu, posiadających wiele zalet zdrowotnych, ale i estetycznych.

Poduszki wypełnione łuską gryki zapewniają odpowiednie wsparcie głowy, szyi i kręgosłupa podczas snu, nie nagrzewają się od temperatury ciała człowieka, łuska gryki zapewnia przepływ powietrza, przez co także zapobiega poceniu się. Gwarantuje bezpieczeństwo snu cierpiących na alergie, bo zawarte w niej taniny hamują rozwój roztoczy, bakterii i pajęczaków. Chroni przed niekorzystnym, wszechobecnym działaniem promieniowania elektromagnetycznego.

Tworzone są także siedziska, materace, wałki relaksacyjne i inne naturalne produkty wypełniane łuską gryki oraz sensoryczne przytulanki dla dzieci, częściowo wypełniane łuską gryki i groszkiem, a na specjalne życzenie także wzbogacane suszonymi kwiatami. Dzięki temu pobudzają one nie tylko zmysł wzroku i dotyku, ale także słuchu i szeleszczą i węchu, bo pachną.

W pracowni Natulen, powstają również autorskie wzory inspirowane lokalną kulturą lasowiacką oraz zdobiące tkaniny motywy ziół i polnych kwiatów. To piękne dekoracje wnętrz i pomysł na oryginalny upominek, na pamiątkę z naszego regionu.

Wszystko co powstaje w małej pracowni Natulen, tworzone jest z miłością – musi więc sprzyjać wszystkim tym, którzy wejdą w posiadanie produktów oznaczonych tą marką.

materiał partnera
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content