Tarnobrzeg, Sandomierz: Spotkania z Adamem Bodnarem, Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza na otwarte spotkanie w Sandomierzu, w środę 24. stycznia w Kinie Starówka w godz.13.30 – 15.30, oraz w Tarnobrzegu, w czwartek 25. stycznia br. w godz. 17-19  w Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (Sala Widowiskowa). Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć Rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju.

Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych. Na początku Rzecznik krótko opowiada, na czym polega jego praca, a następnie uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy i problemy są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, co się stało z jego sprawą.

Co należy zrobić aby wziąć udział w spotkaniu?

Zgłosić się za pośrednictwem formularza: https://www.rpo.gov.pl/formularz/spotkania-rpo-w-COP

mailowo: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl; lub telefonicznie: 22 55 17 944.

Rejestracja ułatwia nam organizację spotkania, dlatego bardzo nam na niej zależy. Przesłanie zgłoszenia oznacza, że już na Państwa czekamy. Nie jest potrzebne żadne dodatkowe potwierdzenie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Jeśli macie Państwo pytania, prosimy pisać: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x