Tarnobrzeg: Pieniądze podliczone. W ramach 26. finału WOŚP zebrano ponad 95 tysięcy zł!

Kolejny raz mieszkańcy Tarnobrzega nie zawiedli i hojnie wsparli fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra Jurka Owsiaka grała „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

-Zagraliśmy głośno i kolorowo! Dziękujemy Wam za serducha i wsparcie – informuje tarnobrzeski sztab WOŚP. – Tarnobrzeg zebrał 95 214,22 złotych! A to nie wszystko bo jeszcze trwają nasze aukcje online! – dodaje.

W ramach tegorocznego Finału kwestowało ponad 120 tysięcy wolontariuszy, reprezentujących 1700 sztabów w Polsce i za granicą. Finałowi towarzyszyły liczne imprezy, między innymi koncerty, wydarzenia sportowe i licytacje. Rekordową kwotę – 488 tysięcy 888 złotych za złote serduszko, zapłacił pan Roman Roszkiewicz.

W ramach 26. Finału zebrano ponad 81,4 milionów złotych, a to jeszcze nie wszystko, bowiem końcowy wynik zbiórki poznamy na początku marca br.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
3 lat temu

Pięknie! Super!

Gorszy sortownik
3 lat temu

Piękna była by kwota te 81 mln gdyby nie fakt, że sam Rydzyk więcej dostaje od państwa… Ilu ludziom można by pomóc… a rydzykopodobnych nie brakuje 🙁

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x