Tarnobrzeg: Poloneza czas zacząć…Studniówka maturzystów z „Górnika” (fotoreportaż oraz video HD)

Sezon studniówkowy w pełni. W minioną sobotę na balu maturalnym bawili się m.in. uczniowie ostatnich klas Zespołu Szkół im. ks. Stanisława Staszica.

Studniówka maturzystów z popularnego „Górnika” odbyła się w Dwikozach.

foto&video: Piotr Morawski

 

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yogi
3 lat temu

To ma byc studniowka? To jakas kolejna stypa? Zero usmiechu w tych ludziach jakby na sciecie towarzystwo szlo. Masakra

ryszard
3 lat temu

Osiemnastki ,a wyglądają jak stare baby 🙂 Ehhh gdzie podziała się ta delikatność i dziewczęcość ?

Kokoszka
3 lat temu

Tak się tańczy poloneza! Patrz yt:polonez.turniej tańca towarzyskiego o puchar wieczystego 2013 a powyżej smutne miny,sztywniactwo, kolorowe ptaki,raz krótkie, raz długie piora. Się okaże że jaki polonez taka matura, czekam na wyniki:D Szacun jednak dla dziewczyny z 1 tury za PRZEPIEKNE DŁUGIE WŁOSY. Moja córka zachwycona Nia:)

Agnieszka
3 lat temu
Reply to  Kokoszka

No tak, porównujmy uczniów szkoły średniej, którzy uczyli się tego przez ok miesiąc prób do ludzi tańczących na TURNIEJU TAŃCA.

Alicja
3 lat temu

Pozwolę sobie przyznać gwiazdki dla wg mnie najlepszych w kategoriach: foto 253-piekna dziewczyna w ślicznej czerwonej dlugiej sukience, 255-dla pięknej w długiej czarnej sukience, 210-dla ślicznej naturalnej panny,178- za oryginalne buty, 159-za przezgrabne nogi, 219 za lekkość i zwiewnosć, sukienka bardzo ładna, 44-najostrzejsze jaskóly:D;) i w końcu 10 gwiazdek dla dziewczyny z foto 76 ZA NAJŁADNIEJSZY I CHYBA JEDYNY USMIECH:)
c.d.n bo na facetów trzeba też okiem rzucic

Darp
2 lat temu

Pewnie brak uśmiechu wynika ze stresu, napięcia jakie zawsze towarzyszy przy polonezie. Młodzież piękna mam wrażenie że z roku na rok coraz urodziwsza:)

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x